All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ 2b ba finish stainless steel circle ] match 128 Products.
439 Stainless Steel Sheet 2B 2D Finishing 0.8-3.0mm TISCO POSCO
| Products: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 200 Series 300 Series 400 Series |
| Thickness: | 0.3 - 3.0mm |
ASTM A240 309S Stainless Steel Plate 3.0 - 16.0mm TISCO 1219mm
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 309S |
| Thickness: | 3.0 - 16.0mm |
SS316Ti / SS316LN Stainless Steel Plate Sheet Hot Rolled ASTM A240
| Products: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 200 Series 300 Series 400 Series |
| Thickness: | 0.3 - 80.0mm |
2B NO.1 HL 8K Surface Stainless Steel Plate 904L / DIN 1.4539 SS Plate / SS Sheet
| Products: | Stainless Steel Plates |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standard Size: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
AISI 434 Stainless Steel Strip 0.4-3.0mm Cold Rolled 2B
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 10.0mm |
| Width: | Within 1500mm |
Hot Rolled Stainless Steel Coils Plate Sheet 317L / 1.4438 Alloy AISI317
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 317L / UNS S31703 / EN 1.4438 |
| Thickness: | 0.4-30.0mm |
Duplex S32750 Stainless Steel Plate Alloy 2507 / EN 1.4571 Alloy Plates Cutting
| Products Name: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS S32550 / Alloy 255 |
| Thickness: | 0.6-30.0mm |
Heat Resistant 310S Stainless Steel Strip 0.5-10.0mm 1.4845
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 10.0mm |
| Width: | Within 1500mm |
ASTM JIS GN EN 321 Stainless Steel Sheet Cold Rolled 1.4541 Stainless Steel Width 1000mm 1219mm
| Products: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 200 Series 300 Series 400 Series |
| Thickness: | 0.3 - 3.0mm |
304 Stainless Steel Checkered Plate 3.0mm - 8.0mm Hot Rolled
| Products Name: | Stainless Steel Checkered Plate |
|---|---|
| Grade: | 201 304 316L.etc |
| Thickness: | 3.0- 8.0mm |

