Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
Koud getrokken ronde staalstaaf met een helder oppervlak en een diameter van 3-50 mm in voorraad
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Diameter 8-300mm 17-4PH Ronde staalstaaf met een lengte van 6m en een helder oppervlak
| Diameterbereik: | 8 - 300 mm |
|---|---|
| Lengte: | 6m |
| Vorm: | Ronde |
Warmgewalst 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf met Helder Oppervlak en Diameter 8-400mm
| Diameter: | 8 - 450 mm |
|---|---|
| Lengte: | 6m /st |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Koud getrokken ronde staalstaaf van 17-4PH met gepolijste heldere afwerking en OD 6-300 mm
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
legering 630 roestvrij staal ronde staaf met een diameter van 4-800 mm, hardheid door neerslag en helder oppervlak
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Precision Ground 1.4418 Ronde staalbalken met een laag koolstofgehalte, Mo-Ni-legering voor uitstekende lasbaarheid en corrosiebestendigheid
| Naam van producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Precision Ground 17-4PH Ronde staalstaaf met een diameter van 3-60 mm in voorraad
| Diameterbereik: | 3 - 60 mm |
|---|---|
| Lengte: | 6m /st |
| Oppervlakteafwerking: | Heldere balk |
Warmgewalste ronde staalstaaf van 17-4PH met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste ronde staalstaaf van 17-4PH met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste ronde staalstaaf van 17-4PH met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |

