Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
ASTM A276 316Ti / UNS S31635 / 1.4571 Ronde staalstaaf met corrosiebestendigheid en hoge temperatuurbestendigheid
| Productennaam: | 316ti roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
EN 1.4418 (04Cr16Ni5Mo) Ronde staalstaaf High Toughness Martensitic Bar voor de olie-, gas- en waterkrachtindustrie
| Naam van producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
2205 Duplex Stainless Steel Round Bar Diameter 4 - 350mm ASTM EN DIN GB Standard in 6m Length
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
ASTM A743 CA6NM Equivalent 1.4418 Ronde staalstaaf ️ Verdoofd en getemperd voor turbineassen en propellers
| Naam van producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Heldere oppervlakte warmgewalste 17-4PH rounde staalstaaf met OD 6-300mm AISI 630
| Model-NR.: | 630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
17-4PH Precipitation Hardening Roestvrij Staal Ronde Staaf Warmgewalst met Helder Oppervlak UNS S17400
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Hoge Hardheid H1075 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf met Heldere Oppervlaktebehandeling en OD 6-300mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Warmgewalste ronde staalstaaf van 17-4PH met helder oppervlak en OD 3-300 mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Warmgewalste ronde staalstaaf van 17-4PH met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Diameterbereik: | 10 - 300mm |
|---|---|
| Lengte: | 6m /st |
| Oppervlakteafwerking: | Heldere balk |
Warmgewalst 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf met Helder Oppervlak en OD 6-300mm UNS S17400 Stalen Staaf
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |

