Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Diameter 8-300mm 17-4PH Ronde staalstaaf met een lengte van 6m en een helder oppervlak
Productdetails
| Diameterbereik | 8 - 300 mm | Lengte | 6m |
|---|---|---|---|
| Vorm | Ronde | Techniek | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling | Helder | Materiaalkwaliteit | 17-4PH/630 |
| Treksterkte | 1105-1310 MPa | Opbrengststerkte | 1000-1170 MPa |
| Verlenging | 10-16% | Hardheid | 28-44 HRC |
| Dikte | 7750kg/m³ | Thermische geleidbaarheid | 18,4-22,7 W/mK |
| Specifieke warmte | 460 J/kg.K | Elektrische weerstand | 800 nm.m |
| Coëfficiënt van thermische uitzetting | 10,8-11,6 µm/m/°C | ||
| Markeren | Diameter 8-300 mm roestvrijstalen ronde staaf,6m lengte 17-4PH ronde staaf,Helder oppervlak 630 roestvrijstalen staaf |
||
Productomschrijving
Diameter 8-300 mm 17-4PH Ronde staalstaaf
Ronde staalbalken met een hoge sterkte van 17-4PH, gehard door neerslag, verkrijgbaar in diameters van 8 mm tot 300 mm met standaardlengtes van 6 meter.
Productspecificaties
| Producten | 17-4PH ronde staalstaaf |
|---|---|
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 8 - 450 mm |
| Lange | 6 m per stuk of op maat gesneden |
| Afwerking | Zwarte balk / heldere balk |
| Belangrijkste graden | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b/c, 904L, 2205, 2507, Hastelloy C276, C4, C22, Inconel 600, 625, Incoloy 800, 825, 825H, enz. |
| Diensten | Snijden, oppervlakpolijsten, warmtebehandeling |
| Merken | Walsin, BAOSTEEL, TISCO, QINGSHAN |
Beschrijving van het materiaal
17-4PH Precipitation Hardening (Type 630) is een chroom-koper precipitatie hardend roestvrij staal ontworpen voor toepassingen die hoge sterkte en matige corrosiebestendigheid vereisen.Deze legering behoudt een hoge sterkte tot ongeveer 600°F (316°C).
Algemene eigenschappen
Legering 17-4 PH is een neerslaghardend martensitisch roestvrij staal met toevoegingen van koper en niobium.en uitstekende corrosiebestendigheidDe mechanische eigenschappen kunnen worden geoptimaliseerd door middel van warmtebehandeling, waardoor een zeer hoge sterkte tot 1100-1300 MPa (160-190 ksi) wordt bereikt.
Opmerking:Deze kwaliteit mag niet worden gebruikt bij temperaturen hoger dan 572°F (300°C) of bij zeer lage temperaturen.met een corrosiebestendigheid gelijk aan legering 304 of 430.
Toepassingen en normen
| Toepassingen | Normen |
|---|---|
|
|
Chemische samenstelling
| Elementen | Inhoud (%) |
|---|---|
| C | 0.07 max. |
| Deeltjes | 1.0 max |
| - Jawel. | 1.0 max |
| P | 0.04 max. |
| S | 0.030 max. |
| Cr | 15.0 tot 17.5 |
| Ni | 3.0 tot en met 5.0 |
| C. | 3.0 tot en met 5.0 |
| Nb+Ta | 0.15 - 0.45 |
Mechanische eigenschappen
| Voorwaarde | Tensile sterkte (MPa) | Vermogensterkte 0,2% Proof (MPa) | Verlenging (% in 50 mm) | Hardheid Rockwell C (HRC) |
|---|---|---|---|---|
| Oplossing behandeld | 1105 (typisch) | 1000 (typisch) | 15 (typisch) | maximaal 38 |
| Voorwaarde 900 | 1310 min. | 1170 min. | Tien minuten. | 40 min. |
| Voorwaarde 1150 | 930 min. | 724 min. | 16 minuten. | 28 minuten. |
Fysieke eigenschappen
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 7750 kg/m3 |
| Thermische geleidbaarheid bij 100°C | 18.4 W/m·K |
| Thermische geleidbaarheid bij 500°C | 22.7 W/m·K |
| Specifieke hitte (0-100°C) | 460 J/kg·K |
| Elektrische weerstand | 800 nΩ·m |
Alternatieve vergelijking van graden
| Alternatieve klasse | Reden voor de keuze |
|---|---|
| 431 | Een hogere taaiheid dan 17-4PH, betere beschikbaarheid in sommige maten |
| 416 | Vrijbewerkend martensitisch roestvrij staal, beter voor herhalingsbewerking, lagere kosten |
| 316 | Een hogere corrosiebestendigheid bij zware omstandigheden, maar met een veel lagere sterkte |
| 2205 | Veel betere corrosiebestendigheid met een lagere sterkte (maar niet zo laag als 316) |
Foto's van producten
Toepassingen
- Motoronderdelen
- Hoge sterkte en scheepspropellerassen
- Plastic moulding dies
- van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen
Neem contact met ons op
Geadviseerde Producten

