Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
904L Diameter van de roestvrij staal de Ronde Bar UNS N08904 10 - 250mm ASTM A276 Zwarte Oppervlakte
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
UNS N08904 904L Roestvrijstalen Ronde Staaf
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Standaard: | Astm en gb jis |
| Cijfer: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
F60 / S32205 / Duplex 2205 Ronde staalbalk Diameter 4 - 300 mm Helderzwarte balken
| Vorm: | Rond |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. enz. |
UNS S32760 Super duplex rood staal met een diameter van 5 - 200 mm, warm gewalst voor industriële doeleinden
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
S31800 Ronde staalstaaf Diameter 10 - 350 mm Snijdende vaste glans
| Vorm: | Rond |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. enz. |
SA276 316Ti roestvrijstalen ronde staaf Diameter 5 - 350 mm Op maat gesneden elke lengte
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 321 329 2205 2507.etc |
Warmgewalste EN 10088-3 / ASTM A276 Klasse 316Ti 1.4571 Ronde staalbal in 6m lengte
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 316Ti |
Warmgewalste 17-7PH roestvrij staal ronde staaf Diameter 10 - 350 mm SA276 aangepast snijden in lengte
| Naam van producten: | 17-7PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
6m 304L Roestvrij staal Ronde Bar ASTM A276 316L 310S 321
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
UNS N08020 Stainless Steel Round Bar Alloy 20 Stainless Steel Rod for Harsh Conditions
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |

