Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
17-4PH Legering Roestvrij Staal Ronde Staaf Warmgewalst met Helder Oppervlak voor Toepassingen met Hoge Sterkte
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM A276/276M-18 Klasse 17-4PH / 630 Rode staalbalk van roestvrij staal
| Vorm: | Rond |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
AMS 5643 17 -4PH SUS630 Ronde staalstaaf Warmgewalste vaste oplossing Afwerking OD 160mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Standaard: | Astm en gb jis |
| Cijfer: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
17-4PH SUS630 Ronde staalbal warmgewalst met helder oppervlak OD 6-300 mm
| Modelnummer: | 17-4pH/SUS630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Ronde staalstaaf van hoge sterkte 17-7 PH
| Naam van producten: | 17-7PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Helder Gepolijste 17-4PH/630 Roestvrij Stalen Staaf met OD 6-300mm - Premium Roestvrij Stalen Ronde Staaf
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
ISO-standaard X20Cr13 Ronde staalbalk / 1.4021 staalbalk
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Nitronic 60 Ronde staalbalk / helder polijst SSbalk H7 H9 H11 Tolerantiediameter 4 - 60 mm
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316LMod 309S 310S 321 2205 2507 enz. |
Xm-19 Roestvrij staal Ronde Bar 10 - 350mm SS Legering 1,3964/UNS S20910
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Legering S41500 / 1.4418 / 0Cr13Ni5Mo / F6NM Legering rounde staalbalk roestvrij ASTM A276
| Naam van de producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6 m of op verzoek elke lengte snijden |

