Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Koud getrokken ronde staalstaaf met een helder oppervlak en een diameter van 3-50 mm in voorraad
Productdetails
| Vorm | Ronde | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Helder | Diameterbereik | 3 - 50 mm |
| Lengte -opties | 2m, 4m, 6m | Materiaalkwaliteit | 17-4ph |
| Treksterkte | 1105 - 1310 MPa | Opbrengststerkte | 1000 - 1170 MPa |
| Verlenging | 10 - 16% | Hardheid | 28 - 44 HRC |
| Dikte | 7750kg/m³ | Thermische geleidbaarheid | 18,4 W/mK |
| Elektrische weerstand | 800 nm.m | Uitbreidingscoëfficiënt | 10,8 µm/m/°C |
| Maximale temperatuur | 572 ° F (300 ° C) | ||
| Markeren | Koudgetrokken Roestvrij staal Ronde Bar,Diameter 3-50 mm 17-4PH ronde staaf,Heldere oppervlakprecipitatiehardende stalen staaf |
||
Productomschrijving
Koudgetrokken 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf
Diameter 3-50mm op voorraad met 2m, 4m, 6m lengtes beschikbaar voor onmiddellijke levering.
Productspecificaties
| Producten | 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf |
|---|---|
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 8 - 450mm |
| Lengte | 6m /stuk of op maat gesneden zoals gevraagd |
| Afwerking | Zwarte Staaf / Heldere Staaf |
| Belangrijkste Kwaliteiten | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b/c, 904L, 2205, 2507, Hastelloy C276, C4, C22, Inconel 600, 625, Incoloy 800, 825, 825H, etc. |
| Service | Snijden, oppervlakte polijsten, warmtebehandeling |
| Merk | Walsin, BAOSTEEL, TISCO, QINGSHAN |
Materiaalspecificatie
17-4 Precipitation Hardening (Type 630) is een chroom-koper precipitatiehardend roestvrij staal dat wordt gebruikt voor toepassingen die hoge sterkte en matige corrosiebestendigheid vereisen. Hoge sterkte wordt gehandhaafd tot ongeveer 316°C (600°F).
Algemene Eigenschappen
Legering 17-4 PH is een precipitatiehardend martensitisch roestvrij staal met Cu en Nb/Cb toevoegingen. De kwaliteit combineert hoge sterkte, hardheid (tot 300°C / 572°F) en corrosiebestendigheid. Mechanische eigenschappen kunnen worden geoptimaliseerd met warmtebehandeling, waardoor zeer hoge vloeigrens tot 1100-1300 MPa (160-190 ksi) wordt bereikt.
Toepassingen & Standaarden
| Toepassingen | Standaarden |
|---|---|
|
|
Corrosiebestendigheid
Legering 17-4 PH is beter bestand tegen corrosieve aanvallen dan standaard hardbare roestvrije staalsoorten en is vergelijkbaar met Legering 304 in de meeste media. Optimale ontlaadtemperaturen zijn 550°C (1022°F) voor chloride media en 590°C (1094°F) voor H2S media. De legering is corrosiebestendig in de chemische, aardolie-, papier-, zuivel- en voedselverwerkende industrie.
Chemische Samenstelling
Samenstelling van 17-4PH Roestvrij Staal (Graad 630):
| Element | Gehalte (%) |
|---|---|
| C | 0,07 max |
| Mn | 1,0 max |
| Si | 1,0 max |
| P | 0,04 max |
| S | 0,030 max |
| Cr | 15,0 - 17,5 |
| Ni | 3,0 - 5,0 |
| Cu | 3,0 - 5,0 |
| Nb+Ta | 0,15 - 0,45 |
Mechanische Eigenschappen
| Conditie | Treksterkte (MPa) | Vloeigrens 0,2% (MPa) | Rek (%) in 50mm | Hardheid Rockwell C (HRC) |
|---|---|---|---|---|
| Oplossingsbehandeld | 1105 typ | 1000 typ | 15 typ | 38 max |
| Conditie 900 | 1310 min | 1170 min | 10 min | 40 min |
| Conditie 1150 | 930 min | 724 min | 16 min | 28 min |
Fysische Eigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 7750 kg/m³ |
| Thermische Geleiding bij 100°C | 18,4 W/m·K |
| Thermische Geleiding bij 500°C | 22,7 W/m·K |
| Soortelijke Warmte (0-100°C) | 460 J/kg·K |
| Elektrische Weerstand | 800 nΩ·m |
Warmtebehandeling
Oplossingsbehandeling omvat verwarming op 1040°C gedurende 0,5 uur gevolgd door luchtkoeling. Uitharding bij verschillende temperaturen bereikt de vereiste mechanische eigenschappen:
| Conditie | Uithardingstemperatuur (°C) | Tijd (u) | Typische Hardheid (HRC) | Treksterkte (MPa) |
|---|---|---|---|---|
| A | Ann | - | 36 | 1100 |
| H900 | 482 | 1 | 44 | - |
| H925 | 496 | 4 | 42 | 1170-1320 |
| H1025 | 552 | 4 | 38 | 1070-1220 |
| H1075 | 580 | 4 | 36 | 1000-1150 |
| H1100 | 593 | 4 | 35 | 970-1120 |
| H1150 | 621 | 4 | 33 | 930-1080 |
Toepassingen
- Motoronderdelen
- Hoge sterkte en scheepsschroefassen
- Kunststof spuitgietmatrijzen
- Kleppen en tandwielen
Productafbeeldingen
Neem contact met ons op voor prijzen, beschikbaarheid en op maat gemaakte snijservices voor 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staven.
Geadviseerde Producten

