Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
Warmgewalst 0Cr13Ni5Mo legering roodstaal ASTM A276 voor hoge sterkte toepassingen
| Model-NR.: | 1.4418 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Glanzend gepolijst 17-4PH rood staal staaf / roestvrij staal schacht AISI630 ASTM A276
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 17-4PH |
Warmgewalst zwart oppervlak 17-4PH 630 X20Cr13 431 X30Cr13 17-7PH Ronde staalstaaf
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Zwart / helder / pickelen Finshing Ronde staalstaaf 304 316L 310S 321 329 347
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Warmgewalste ronde staalstaaf van 17-4PH met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Modelnummer: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
17-4PH Ronde staalstaaf warmtebehandelde PH-kwaliteit voor assen, kleppen en structurele onderdelen
| Naam van producten: | 17-4PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
17-4PH (UNS S17400) Roestvrij staal ronde staaf corrosiebestendige hoogwaardige legering
| Naam van producten: | 17-4PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
17 - 4PH roestvrij staal Ronde Bar 630 het Warmgewalste Stevige Oplossing Eindigen
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
H900 H1025 H1150 Warmtebehandeling 17-4PH / 630 roestvrij staalstaaf Ronde zwarte staalstaaf
| Vorm: | ronde bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316LMod 309S 310S 321 2205 2507 enz. |
17-4PH Ronde staalstaaf van hoge sterkte, hardingsgraad door neerslag voor lucht- en ruimtevaart en industrieel gebruik
| Naam van producten: | 17-4PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |

