Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalst 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf met Helder Oppervlak en Diameter 8-400mm
Productdetails
| Diameter | 8 - 450 mm | Lengte | 6m /st |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Helder | Techniek | Warmgewalst |
| Vorm | Ronde | Treksterkte | 1105 - 1310 MPa |
| Opbrengststerkte | 1000 - 1170 MPa | Verlenging | 10 - 16% |
| Hardheid | 28 - 44 HRC | Dikte | 7750kg/m³ |
| Thermische geleidbaarheid | 18,4 - 22,7 W/mK | Elektrische weerstand | 800 nm.m |
| Coëfficiënt van thermische uitzetting | 10,8 - 11,6 µm/m/°C | Maximale temperatuur | 572 ° F (300 ° C) |
| Materiaalkwaliteit | 17-4PH/630 | ||
| Markeren | Warmgewalste Roestvrij staal Ronde Bar,Ronde staaf 17-4PH met helder oppervlak,Diameter 8-400 mm 630 roestvrijstalen staaf |
||
Productomschrijving
Klasse 17-4PH ronde staalstaaf
Warmgewalste ronde staalbalken, verkrijgbaar in diameters van 8 mm tot 400 mm, klaar voor onmiddellijke levering uit voorraad.
Productspecificaties
| Producten | 17-4PH ronde staalstaaf |
|---|---|
| Standaard | ASTM, GB, DIN, EN |
| Diameter | 8 - 450 mm |
| Lange | 6 m per stuk of op maat gesneden |
| Afwerking | Zwarte balk / heldere balk |
| Belangrijkste graden | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b/c, 904L, 2205, 2507, Hastelloy C276, C4, C22, Inconel 600, 625, Incoloy 800, 825, 825H, enz. |
| Diensten | Snijden, oppervlakpolijsten, warmtebehandeling |
| Merken | Walsin, BAOSTEEL, TISCO, QINGSHAN |
Beschrijving van het materiaal
17-4PH (type 630) is een roestvrij staal dat wordt gehard door neerslag van chroom-koper en is ontworpen voor toepassingen die hoge sterkte en matige corrosiebestendigheid vereisen.Dit materiaal behoudt een hoge sterkte tot ongeveer 600°F (316°C).
Algemene eigenschappen
Legering 17-4 PH is een neerslaghardend martensitisch roestvrij staal met toevoegingen van koper en niobium.en uitstekende corrosiebestendigheidDe mechanische eigenschappen kunnen worden geoptimaliseerd door middel van warmtebehandeling, waardoor een zeer hoge sterkte tot 1100-1300 MPa (160-190 ksi) wordt bereikt.
Toepassingen en normen
| Toepassingen | Normen |
|---|---|
|
|
Chemische samenstelling
Samenstelling van roestvrij staal 17-4PH (klasse 630):
| Elementen | Inhoud (%) |
|---|---|
| C | ≤ 0.07 |
| Deeltjes | ≤ 100 |
| - Jawel. | ≤ 100 |
| P | ≤ 0.04 |
| S | ≤ 0.030 |
| Cr | 15.0 tot 17.5 |
| Ni | 3.0 tot en met 5.0 |
| C. | 3.0 tot en met 5.0 |
| Nb+Ta | 0.15 - 0.45 |
Mechanische eigenschappen
| Voorwaarde | Tensile sterkte (MPa) | Vermogensterkte 0,2% Proof (MPa) | Verlenging (% in 50 mm) | Hardheid Rockwell C (HRC) | Hardheid Brinell (HB) |
|---|---|---|---|---|---|
| Oplossing behandeld | 1105 (typisch) | 1000 (typisch) | 15 (typisch) | maximaal 38 | 363 max. |
| Voorwaarde 900 | 1310 min. | 1170 min. | Tien minuten. | 40 min. | 388 min. |
| Voorwaarde 1150 | 930 min. | 724 min. | 16 minuten. | 28 minuten. | 277 min. |
Fysieke eigenschappen
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 7750 kg/m3 |
| Gemiddelde coëfficiënt van thermische uitbreiding (0-100°C) | 10.8 μm/m/°C |
| Gemiddelde coëfficiënt van thermische uitbreiding (0-315°C) | 11.6 μm/m/°C |
| Thermische geleidbaarheid (bij 100°C) | 18.4 W/m·K |
| Thermische geleidbaarheid (bij 500°C) | 22.7 W/m·K |
| Specifieke hitte (0-100°C) | 460 J/kg·K |
| Elektrische weerstand | 800 nΩ·m |
Corrosiebestendigheid
Het roestvrij staal van graad 630 biedt een superieure corrosiebestendigheid in vergelijking met standaard geharde roestvrij staal, met een prestatie die in de meeste media vergelijkbaar is met legering 304.Voor optimale weerstand tegen spanningscorrosie, worden verouderingstemperaturen boven 1022°F (550°C) aanbevolen, waarbij 1094°F (590°C) ideaal is voor H2S-media-toepassingen.
Warmtebehandeling
| Voorwaarde | Verhardingstemperatuur (°C) | Tijd (h) | Typische hardheid Rockwell C | Tensile sterkte (MPa) |
|---|---|---|---|---|
| A (gegoten) | - | - | 36 | 1100 |
| H900 | 482 | 1 | 44 | - |
| H320 | 496 | 4 | 42 | 1170-1320 |
| H1025 | 552 | 4 | 38 | 1070-1220 |
| H1075 | 580 | 4 | 36 | 1000-1150 |
| H1100 | 593 | 4 | 35 | 970-1120 |
| H1150 | 621 | 4 | 33 | 930 tot 1080 |
Verwerkingskenmerken
Schommelingen
Het roestvrij staal van graad 630 kan worden gelast met alle conventionele methoden zonder voorverhitting.Een goed ontwerp is van essentieel belang om lasspanningen in hoogsterke toepassingen te voorkomen.
Bewerkingen
Dit materiaal kan in oplosmiddelbehandelde toestand worden bewerkbaar, met bewerkingspercentages vergelijkbaar met roestvrij staal van de graad 304.
Foto's van producten
Toepassingen
- Motoronderdelen
- Schroeven van schepen met een hoge sterkte
- Plastic molding dies
- van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen
- Componenten voor de luchtvaart
- Offshore-apparatuur
- Toepassingen in de kernindustrie
Neem contact met ons op
Geadviseerde Producten

