All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ cold rolled stainless steel strip ] match 955 Products.
TISCO POSCO Stainless Steel Strip 409L SUH409L Cold Rolled 0.4-3.0mm 2D Finishing
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 10.0mm |
| Width: | Within 1500mm |
EN 10204-3.1 Certificate ASTM B575 Hastelloy C276 Stainless Steel Strips Thickness 0.1 - 2.5mm
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | Within 1500mm |
0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.4mm 0.5mm Thickness 304 Stainless Steel Strip Bright Annealing Finishing
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | Within 1500mm |
High Hardness 301 Stainless Steel Strip Hard Type SS Strip UNS S30100
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-2.5mm |
| Width: | Within 1500mm |
304 Stainless Steel Strip 1/4H 1/2H 3/4H FH Thickness 0.4mm 0.5mm 0.6mm Spring Belt
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.01 - 3.0mm |
| Width: | Within 1500mm |
Precision 316L Stainless Steel Strip Cold Rolled Annealed Pickled
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-3.0mm |
| Width: | Within 1500mm |
ASTM A666 301 Stainless Steel Strips 0.15-2.0mm Burr-Free Slit Cut
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.15 - 2.0mm |
| Width: | Within 1219mm |
Cold Rolled SUH409L Stainless Steel Coil Strip with Polished Surface and 1220*2440mm Specification
| Model NO.: | 409L |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
201J1 201J2 201J3 201J4 Stainless Steel Strip Band Thickness 0.3 - 1.0mm for Packing Band
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | Within 1500mm |
Cold Rolled / Hot Rolled 321 Stainless Steel Strips Thickness 0.1 - 12.0mm from POSCO TISCO
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | Within 1500mm |

