All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ 304 stainless steel flat bar ] match 657 Products.
Hot Rolled S41500 Stainless Steel Bar Diameter 10 - 300mm Custom Cutting In Length
| Products Name: | 1.4418 Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Length: | 6m Or Cutting Any Length As Request |
Diameter 3 - 150mm Alloy 321F Stainless Steel Bar Precision Grinding SS Bars With Small Tolerance
| Products Name: | 321F Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Length: | 6m Or Cutting Any Length As Request |
AISI304 AISI316 Stainless Steel Rebar with Pickling Surface in Diameter 8mm 10mm 12mm 16mm 20mm
| Diameter Range: | φ4mm - φ40mm |
|---|---|
| Length: | 6.1m/pcs |
| Surface Treatment: | Pickling Finishing, Bright Finishing |
Heat Resistant 310 Stainless Steel Bar 310S/310H Round Black Bright
| Shape: | Round |
|---|---|
| Standard: | ASTM EN GB JIS |
| Grade: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
ASTM A312 TP316L Stainless Steel Square Pipe 40*40 - 200*200mm in 6m Length Welded Steel Pipe
| Products: | Stainless Steel Sauqre Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
EN 10088 1.4404 / 316L / AISI316 Stainless Steel Bar / Stainless Steel 316L Round Rod in 6m Length
| Shape: | Round |
|---|---|
| Standard: | ASTM EN GB JIS |
| Grade: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
AISI304 316L 321 2205 Stainless Steel Rebar Diameter 4 - 40mm Pickling And Bright Finishing
| Products Name: | Stainless Steel Rebar |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 40mm |
| Length: | 6.1m Or Cutting Any Length As Request |
ASTM A955/A955M Standard Stainless Steel Rebar AISI316 UNS S32304 S31803
| Products Name: | Stainless Steel Rebar |
|---|---|
| Diameter: | 8mm - 50mm |
| Length: | 6.1m Or Cutting Any Length As Request |
Stainless Steel Rebar Diameter S10 - S50mm Theory Weight Of SS Rebars
| Products Name: | Stainless Steel Rebar |
|---|---|
| Diameter: | 8mm - 50mm |
| Length: | 6.1m Or Cutting Any Length As Request |
303Cu Stainless Steel Rod / Grinding 303Cu Stainless Steel Bar Precision Machined for Superior Durability
| Products Name: | 303Cu Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Length: | 6m Or Cutting Any Length As Request |

