All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ 2b ba finish stainless steel circle ] match 128 Products.
Cold Rolled Polished Surface AISI 316 Grade Stainless Steel Circle and Disc
| Model NO.: | 316 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
Water Ripple Finish Stainless Steel Sheet Grade 304 4FT*8FT for Decorative Applications
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
BA Mirror Finished Cold Rolled Stainless Steel Disc and Circle with Customized Diameter
| Material Grade: | 200Series |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Cold Rolled |
Hot Rolled 304 NO.1 Finished Stainless Steel Plate Cutting to Ring Circle SS Plate
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
Wave Water Ripple Finish Stainless Steel Sheet Grade 304 With Mirror Gld Mirror Finishing
| Products: | Water Wave Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 304 |
| Standard: | ASTM EN JIS GB |
17-7PH Stainless Steel Plate Hot Rolled SS Plate UNS S17700 Hot Rolled 10 - 200mm
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 17-7PH Stainless Steel |
| Width: | 1500mm 1219mm 1000mm |
301 Stainless Steel Plate ASTM A240 SS Plate 0.4 - 10.0mm AISI301 Stainless Sheets
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 17-4PH Stainless Steel |
| Width: | 1500mm 1219mm 1000mm |
17-4PH Stainless Steel Plate Hot Rolled 10 - 150mm SS Plate UNS S17400 Custom Cutting
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 17-4PH Stainless Steel |
| Width: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Stainless Steel 304H Sheet / Plate SS304H Plate Carbon 0.04-0.10 For Heat Resistant Part
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 304H / UNS S30409 |
| Width: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Laser Cutting 310S Stainless Steel Plate in Square , Round , Circle Shapes Hot Rolled Thickness 3.0 - 40.0mm
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| Thickness: | 0.5-80.0mm |

