Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
1.0mm πάχος RAL 1030 Προχρωματισμένο χαλύβδινο φύλλο για στέγες με πλάτος 1250mm
Λεπτομέρειες
| Πάχος | 1,0 χλστ | ΚΩΔΙΚΑΣ ΧΡΩΜΑΤΟΣ | RAL 1030 |
|---|---|---|---|
| Βαθμός υλικού | DX51D | Πλάτος | 1250 χλστ |
| Διαστάσεις φύλλων | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. |
| Επιχρισμός αλουμινίου-ζινκού | AZ40 - AZ180 | Τύπος βαφής | PE, HDP, SMP, PVDF |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um | Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| Τύπος άκρης | Σχισμή άκρη | Αντίσταση μέγιστης θερμοκρασίας | 300 ° C |
| Σύνθεση κράματος | 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρος, 2% πυρίτιο | ||
| Επισημαίνω | Προβαμμένο φύλλο χάλυβα πάχους 1,0 mm,Φύλλο χάλυβα RAL 1030 PPGI |
||
Περιγραφή προϊόντων
1.0mm πάχος RAL 1030 Προχρωματισμένο φύλλο χάλυβα για οροφές DX51D
πλάτος: 1250mm. υλικό: DX51D Ατσάλι
Προδιαγραφές προϊόντος
| Τύπος προϊόντος | Τύπου ατσάλινου χάλυβα / Τύπου ατσάλινου χάλυβα galvalume / Τύπου ατσάλινου χάλυβα galvanized |
|---|---|
| Περιοχή πάχους | Ζυγισμένα: 0,12 - 3,0 mm Δείκτης τιμής: 0,25 - 3,0 mm Προχρωματισμένα: 0,12 - 1,2 mm |
| Επιλογές πλάτους | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Διάρκεια | Διάρκεια προσαρμοσμένη στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος της τροχιάς | 2 - 8 τόνους |
| Εσωτερική διάμετρος τροχιάς | 508 mm ή 610 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζαλβανισμένα: κανονικά σπαγκλ / μη σπαγκλ (Z30 - Z275) Αξία τιμής: AZ40 - AZ180 Προχρωματισμένα: PE, HDP, SMP, PVDF |
| Προδιαγραφές | ΑΙΣΙ, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS |
Επισκόπηση της γκάμας προϊόντων
Προχρωματισμένη γαλβανισμένη τροχιά από χάλυβα (ΠΓΧ)
Χάλυβα χρωματιστή επικάλυψη με χάλυβα από ψυχρό έλασμα ή από γαλβανισμένο χάλυβα ως βασικό υλικό, με προεπεξεργασία της επιφάνειας και συνεχή επικάλυψη.Οι αισθητικά ευχάριστοι πίνακες προσφέρουν εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και είναι κατάλληλοι για άμεση επεξεργασία στην κατασκευή, ναυπηγική, αυτοκινητοβιομηχανία, ηλεκτρολογική και ηλεκτρολογική βιομηχανία.
Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα
Χάλυβα επιχρισμένα με ψευδάργυρο που παρέχουν οικονομική και αποτελεσματική πρόληψη της σκουριάς.Τα προϊόντα έχουν εξαιρετική ποιότητα εμφάνισης χωρίς ελαττώματα επικάλυψης.
Γύρισμα από ατσάλι galvalume
Σύνθεση κράματος 55% αλουμινίου, 43% ψευδαργύρου και 2% πυριτίου που προσφέρει ανώτερη αντοχή στη διάβρωση (3 φορές καθαρό καλωδιωμένο φύλλο).Χαρακτηριστικά: ελκυστική διακόσμηση με ανθοειδές μοτίβο ψευδαργύρου και εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα έως 300°C, κατάλληλο για σωλήνες καμινάδων, φούρνους και εφαρμογές φωτισμού.
Ειδικό προϊόν: Τυπωμένα πρότυπα
| Προϊόν | Τύπος εκτύπωσης Προχρωματισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Περιγραφή | Πίνακες χρώματος που έχουν εκτυπωθεί σε γαλβανισμένα ή αλουμινωμένα υποστρώματα ψευδαργύρου με χρήση τεχνολογίας μεταφοράς ή επικαλύψεως με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Λαμπρά χρώματα, ποικίλα μοτίβα, συμπεριλαμβανομένων μαρμάρινου κόκκου, καμουφλάζ και εκτυπώσεων ξύλου |
| Μέγεθος | Μονάδα: 0,17 - 1,5 mm. |
| Χρώματα και μοτίβα | Προσαρμόσιμη ανάλογα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό υλικό | Φύλλα από γαλβανισμένο χάλυβα / Φύλλα από χάλυβα Galvalume |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 20-25μm / 5-10μm |
| Τύπος επικάλυψης | Σύστημα πολυεπίπεδης επικάλυψης |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | Φ510mm / 610mm |
| Εφαρμογές | Μηχανές οικιακής χρήσης, έπιπλα, πόρτες, παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Πληροφορίες εμπορίου
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5 τόνοι |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | TT ή 100% LC σε θέα |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο αξίας θαλάσσης |
| Λιμένες φόρτωσης | Λιμάνι της Σαγκάης, Λιμάνι του Τσιντάο, Λιμάνι του Τιάντζιν |
| Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Προφίλ εταιρείας
Είμαστε μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και διανομή υψηλού επιπέδου πλακών επίστρωσης, καταχωρημένη στην πόλη Wuxi.Αλουμινίου ψευδαργύρου, ψευδαργύρου αλουμινίου μαγνησίου και αλουμινίου μαγνησίου μαγγανίου υψηλής ποιότητας μεταλλικές πλάκες.
Διατηρούμε στενές σχέσεις συνεργασίας με τα μεγάλα εγχώρια χάλυβα, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin Zongcheng Steel.Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια από χάλυβα, μεταλλικά οικοδομικά υλικά, ατσάλινα σιλό, σωλήνες εξαερισμού, μηχανικές και ηλεκτρικές οικίες, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού και εξαρτήματα τυπώματος αυτοκινήτων.
Η ομάδα μας έχει κατά μέσο όρο πάνω από 8 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, γεγονός που μας επιτρέπει να παρέχουμε εξατομικευμένες λύσεις εφοδιασμού και να ενισχύουμε την αποτελεσματικότητα της αλυσίδας εφοδιασμού.Δεσμευόμαστε να είμαστε ο ιδανικός συνεργάτης σας στον τομέα των προϊόντων χάλυβα.
Πληροφορίες επικοινωνίας
Συνιστώμενα προϊόντα

