Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Z275 Zinc Coating Galvanized Steel Coil 0.50-3mm Thickness for Container Plate Hot Dipped
Λεπτομέρειες
| Βασικό μέταλλο | Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα, πηνία χάλυβα αλουμυργύρου | Παραγωγικότητα | 200.000 mt/έτος |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 0,12-3mm | Πλάτος | 1000mm, 1250mm |
| Βάρος πηνίου | 3-8 MT | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm | Επεξεργασία Επιφανειών | λαδωμένο / μη λαδωμένο |
| Εγγύηση Ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικούς χώρους | Διακοσμώ | None Spangle / Regular Spangle / Small Spangle / Large Spangle |
| Μέγεθος φύλλου | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | Τύπος άκρης | Σχισμή άκρη |
| Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα | Πρότυπο | SGCC, JIS G3321, DX51D, EN1042 ή ASTM A792M |
| Βαθμός Δομής | S280GD, S350GD, G550, FULL HARD GRADE | ||
| Επισημαίνω | Z275 Ζυγισμένη τροχιά χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου,Πηνίο από χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου πάχους 0,50-3 mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
DX51D Z275g Γαλβανισμένος Χάλυβας σε Πηνίο
Επιστρωμένος εν θερμώ γαλβανισμένος χάλυβας σε πηνίο με πάχος 0,50-3mm και επίστρωση ψευδαργύρου Z275g για ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και ανθεκτικότητα.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος Χάλυβας σε Πηνίο |
| Βασικό Μέταλλο | Γαλβανισμένοι Χάλυβες σε Πηνίο, Χάλυβες Αλουμινίου-Ψευδαργύρου |
| Παραγωγικότητα | 200.000μτ/έτος |
| Πάχος | 0,12-3mm |
| Πλάτος | 1000mm, 1250mm |
| Βάρος Πηνίου | 3-8 MT |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική Διάμετρος | 508mm Ή 610mm |
| Πρότυπο | Εμπορική Ποιότητα: SGCC, JIS G3321, DX51D, EN1042 ή ASTM A792M Ποιότητα Δομής: S280GD, S350GD, G550, FULL HARD GRADE |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | λαδωμένο / μη λαδωμένο |
| Εγγύηση Ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικές συνθήκες |
| Κρύσταλλοι (Spangle) | Χωρίς Κρυστάλλους / Κανονικοί Κρύσταλλοι / Μικροί Κρύσταλλοι / Μεγάλοι Κρύσταλλοι |
Διαθέσιμα Κινέζικα Εργοστάσια
WISCO, Capital Steel (Shougang), Ansteel, Baotou, Lianyuan, Tangshan, Jinan, Panzhihua, Kunming, και άλλα εξειδικευμένα εργοστάσια.
Τύποι Προϊόντων & Προδιαγραφές
| Τύπος Προϊόντος | Εύρος Μεγεθών | Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Βάρος | Σημειώσεις |
|---|---|---|---|---|
| Γαλβανισμένο Φύλλο Χάλυβα | 0,25 - 3,0mm x 1000*2000mm/1250*2500mm/1500*3000mm | Συσκευασία σε ξύλινες παλέτες | εντός 3 τόνων ανά συσκευασία | προσαρμοσμένο μήκος κατόπιν αιτήματος |
| Γαλβανισμένος Χάλυβας σε Πηνίο | 0,12 - 3,0mm x 1000/1250mm/1500mm x Πηνίο | συσκευασία σε ξύλινο πλαίσιο | βάρος: 2 - 8 Τόνοι | μπορούμε να χωρίσουμε σε μικρά πηνία |
| Γαλβανισμένες Λωρίδες Χάλυβα | 0,12-3,0mm x Πλάτος 10 - 1500mm x Πηνίο | συσκευασία σε ξύλινες παλέτες | βάρος: εντός 3 Τόνων | προσαρμοσμένο μέγεθος κατόπιν αιτήματος |
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Μεγάλη ανθεκτικότητα με ισχυρή αντίσταση στη διάβρωση και λαμπερή επιφάνεια
- Εξαιρετικές ιδιότητες διαμόρφωσης, βαφής και συγκόλλησης
- Κατάλληλο για κατασκευή με διαμόρφωση, πτύχωση και κάμψη
Τύποι Επιφανειών
Κανονικοί Κρύσταλλοι (Regular Spangle): Φυσικά σχηματιζόμενοι χωρίς πρόσθετη επεξεργασία κατά τη γαλβάνιση
Μίνι Κρύσταλλοι (Mini Spangle): Περιορισμένοι κρύσταλλοι που σχηματίζονται με μείωση της περιεκτικότητας σε μόλυβδο ή εμφύσηση ψευδαργύρου σε σκόνη
Εξαιρετικά Λεία (Extra Smooth): Μίνι κρύσταλλοι περαιτέρω επεξεργασμένοι με δέρμα (skin-passed) για ανώτερη λεία επιφάνεια
Εφαρμογές
Κατασκευές: Στοιχεία στέγης, εξωτερικοί τοίχοι, πόρτες γκαράζ, ρολά παραθύρων
Οικιακές Συσκευές: Πλυντήρια, ψυγεία, κλιματιστικά, ηλιακοί θερμοσίφωνες
Μεταφορές: Αυτοκινητοβιομηχανία, διαφράγματα πλοίων, φράχτες αυτοκινητοδρόμων
Βιομηχανικές: Ερμάρια ελέγχου, εξοπλισμός ψύξης, αυτόματοι πωλητές
Έπιπλα: Αμπαζούρ, πάγκοι, σήμανση, ιατρικές εγκαταστάσεις
Επισκόπηση Εταιρείας
Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία και εμπορία γαλβανισμένων φύλλων και πηνίων, στρατηγικά τοποθετημένοι κοντά στο λιμάνι της Σαγκάης για βέλτιστα πλεονεκτήματα εξαγωγής. Διατηρούμε ισχυρές συνεργασίες με μεγάλα χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Shougang, Angang, Handan, Tang Steel, Bensteel και Baosteel.
Πλεονεκτήματα Εταιρείας
- Μεγάλο διαθέσιμο απόθεμα άνω των δέκα χιλιάδων τόνων με ολοκληρωμένη κάλυψη εύρους μεγεθών
- Ταχεία παράδοση ειδικών υλικών και προσαρμοσμένων προδιαγραφών
- Ανταγωνιστικές τιμές μέσω κλίμακας λειτουργίας και βελτιστοποιημένης εφοδιαστικής αλυσίδας
- Ολοκληρωμένες υπηρεσίες επεξεργασίας, συμπεριλαμβανομένης της κοπής σε λωρίδες και της ισοπέδωσης
- Αφιερωμένη εξυπηρέτηση μετά την πώληση με διασφάλιση ποιότητας
Ανωτερότητα Προϊόντος
Καλή Αντοχή στη Διάβρωση
Επιτρεπόμενη Μηχανική Κατεργασία
Υψηλή Θερμική Αντοχή
Εξαιρετική Ανακλαστικότητα
Οικονομικά Αποτελεσματική Απόδοση
Ανακυκλώσιμο και Επαναχρησιμοποιήσιμο
Συνιστώμενα προϊόντα

