Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
DX51D Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα με πλάτος 600 mm - 1500 mm και επικάλυψη ψευδαργύρου Z40 - Z275 για πλάκες δοχείων
Λεπτομέρειες
| Βασικό μέταλλο | Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα, πηνία χάλυβα αλουμυργύρου | Παραγωγικότητα | 200.000 mt/έτος |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 0,12-3mm | Πλάτος | 1000mm, 1250mm |
| Βάρος πηνίου | 3-8 MT | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm | Επεξεργασία Επιφανειών | λαδωμένο / μη λαδωμένο |
| Εγγύηση Ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικούς χώρους | Διακοσμώ | None Spangle / Regular Spangle / Small Spangle / Large Spangle |
| Πάχος φύλλου | 0.25 - 3,0 mm | Μέγεθος φύλλου | 1000*2000mm/1250*2500mm/1500*3000mm |
| Πάχος πηνίου | 0,12 - 3,0 χλστ | Πλάτος πηνίου | 1000/1250mm/1500mm |
| πλάτος λωρίδας | 10 - 1500 mm | ||
| Επισημαίνω | Dx51d γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα,Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα 600mm - 1500mm Πλάτος,Πηνίο χάλυβα Z40 - Z275 με επίστρωση ψευδαργύρου |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα 600mm - 1500mm Πλάτος Dx51d Dx51d+Z
Προδιαγραφές προϊόντος
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα |
| Βασικό μέταλλο | Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα, Πηνία χάλυβα Alumzinc |
| Ετήσια παραγωγικότητα | 200.000 τόνοι/έτος |
| Εύρος πάχους | 0,12 - 3,0 mm |
| Τυπικό πλάτος | 1000mm, 1250mm |
| Βάρος πηνίου | 3 - 8 τόνοι |
| Επένδυση ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική διάμετρος | 508mm ή 610mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λιπασμένο / Μη λιπασμένο |
| Εγγύηση ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικούς χώρους |
| Επιλογές κρυστάλλων | Χωρίς κρύσταλλο / Κανονικός κρύσταλλος / Μικρός κρύσταλλος / Μεγάλος κρύσταλλος |
Διαθέσιμοι τύποι προϊόντων
| Τύπος προϊόντος | Εύρος μεγέθους | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Βάρος | Σημειώσεις |
|---|---|---|---|---|
| Φύλλο γαλβανισμένου χάλυβα | 0,25 - 3,0mm x 1000*2000mm/1250*2500mm/1500*3000mm | Ξύλινες παλέτες | Εντός 3 τόνων ανά συσκευασία | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μήκη |
| Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα | 0,12 - 3,0mm x 1000/1250mm/1500mm x Πηνίο | Ξύλινο πλαίσιο | 2 - 8 τόνοι | Μπορεί να χωριστεί σε μικρά πηνία |
| Λωρίδες γαλβανισμένου χάλυβα | 0,12-3,0mm x Πλάτος 10 - 1500mm x Πηνίο | Ξύλινες παλέτες | Εντός 3 τόνων | Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μεγέθη |
Βασικά χαρακτηριστικά
Μεγάλη ανθεκτικότητα: Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση με λαμπερό φινίρισμα επιφάνειας
Ανώτερη μορφοποιησιμότητα: Εξαιρετικές ιδιότητες διαμόρφωσης για πρεσάρισμα και κάμψη
Ευέλικτες εφαρμογές: Κατάλληλο για βαφή, συγκόλληση και διάφορες διαδικασίες κατασκευής
Επιλογές φινιρίσματος επιφάνειας
- Κανονικός κρύσταλλος: Φυσικά σχηματιζόμενος κατά τη γαλβάνιση χωρίς πρόσθετη επεξεργασία
- Μίνι κρύσταλλος: Δημιουργείται με τη μείωση της περιεκτικότητας σε μόλυβδο ή με τη χρήση εξοπλισμού σκόνης ψευδαργύρου
- Εξαιρετικά λείο: Ο μίνι κρύσταλλος επεξεργάζεται περαιτέρω μέσω δέρματος-περάσματος
Εφαρμογές
Κατασκευές: Στοιχεία στέγης, εξωτερικοί τοίχοι, πόρτες γκαράζ, περσίδες παραθύρων
Οικιακές συσκευές: Πλυντήρια, ψυγεία, κλιματιστικά, ηλιακοί θερμαντήρες
Μεταφορές: Εξαρτήματα αυτοκινήτων, διαφράγματα πλοίων, φράχτες αυτοκινητοδρόμων
Βιομηχανικές: Ερμάρια ελέγχου, εξοπλισμός ψύξης, αυτόματα μηχανήματα πώλησης
Έπιπλα: Αμπαζούρ, πάγκοι, σήμανση, ιατρικές εγκαταστάσεις
Πλεονεκτήματα εταιρείας
- Μεγάλο απόθεμα: Πάνω από 10.000 τόνοι σε σταθερό απόθεμα με ολοκληρωμένο εύρος μεγεθών
- Γρήγορη παράδοση: Ειδικά υλικά και προδιαγραφές παραδίδονται εντός καθορισμένων χρονικών πλαισίων
- Ανταγωνιστικές τιμές: Οι μεγάλης κλίμακας λειτουργίες διασφαλίζουν οικονομικά αποδοτικές τιμές
- Υπηρεσίες επεξεργασίας: Ολοκληρωμένες υπηρεσίες κοπής, ισοπέδωσης και διανομής
- Διασφάλιση ποιότητας: Αφιερωμένη εξυπηρέτηση μετά την πώληση με εγγύηση ποιότητας
Ανωτερότητα προϊόντος
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση για μακροχρόνια ανθεκτικότητα
Ανώτερη μηχανική επεξεργασία για διάφορες εφαρμογές
Υψηλή θερμική αντοχή για απαιτητικά περιβάλλοντα
Εξαιρετικές ιδιότητες ανακλαστικότητας φωτός
Οικονομικά αποδοτική λύση υλικού
Πλήρως ανακυκλώσιμο και φιλικό προς το περιβάλλον
Εικόνες προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

