Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ζυγισμένο χαλύβδινο φύλλο με επικάλυψη ψευδαργύρου σε θερμό βύθισμα, βαθμός SGH340 Z275
Λεπτομέρειες
| Βασικό μέταλλο | Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα, πηνία χάλυβα αλουμυργύρου | Παραγωγικότητα | 200.000 mt/έτος |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 0,12-3mm | Πλάτος | 1000mm, 1250mm |
| Βάρος πηνίου | 3-8 MT | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm | Επεξεργασία Επιφανειών | λαδωμένο / μη λαδωμένο |
| Εγγύηση Ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικούς χώρους | Διακοσμώ | None Spangle / Regular Spangle / Small Spangle / Large Spangle |
| Μέγεθος φύλλου | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | Πλάτος λωρίδας | 10 - 1500 mm |
| Πάχος φύλλου | 0.25 - 3,0 mm | Πάχος πηνίου | 0,12 - 3,0 χλστ |
| Πάχος μόνιμου αποθέματος | 0.4mm4.0mm | ||
| Επισημαίνω | Φύλλο γαλβανισμένου χάλυβα ποιότητας SGH340,Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα επίστρωσης Z275,Χάλυβας με επίστρωση ψευδαργύρου υψηλής αντοχής |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επίστρωση Ψευδαργύρου Εν Θερμώ Γαλβανισμένη Χάλυβδινη Λαμαρίνα Βαθμού SGH340 Z275 Υψηλής Αντοχής
Γαλβανισμένη χαλύβδινη λαμαρίνα εν θερμώ υψηλής αντοχής με επίστρωση ψευδαργύρου Z275, προσφέροντας ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και ανθεκτικότητα για βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Πηνίο |
| Βασικό Μέταλλο | Γαλβανισμένα Χαλύβδινα Πηνία, Χαλύβδινα Πηνία Alumzinc |
| Ετήσια Παραγωγικότητα | 200.000μτ/έτος |
| Εύρος Πάχους | 0.12-3mm |
| Διαθέσιμο Πλάτος | 1000mm, 1250mm |
| Βάρος Πηνίου | 3-8 MT |
| Εύρος Επίστρωσης Ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 |
| Εσωτερική Διάμετρος | 508mm ή 610mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Λιπασμένο / Μη Λιπασμένο |
| Εγγύηση Ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή σε εξωτερικές συνθήκες |
| Επιλογές Κρυστάλλων | Χωρίς Κρύσταλλο / Κανονικός Κρύσταλλος / Μικρός Κρύσταλλος / Μεγάλος Κρύσταλλος |
Διαθέσιμοι Τύποι Προϊόντων
| Τύπος Προϊόντος | Εύρος Μεγεθών | Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Βάρος | Σημειώσεις |
|---|---|---|---|---|
| Γαλβανισμένη Χαλύβδινη Λαμαρίνα | 0.25 - 3.0mm x 1000*2000mm/1250*2500mm/1500*3000mm | Συσκευασία σε ξύλινες παλέτες | Εντός 3 τόνων ανά συσκευασία | Προσαρμοσμένο μήκος κατόπιν αιτήματος |
| Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Πηνίο | 0.12 - 3.0mm x 1000/1250mm/1500mm x Πηνίο | Συσκευασία σε ξύλινο πλαίσιο | 2 - 8 Τόνοι | Μπορεί να χωριστεί σε μικρά πηνία |
| Γαλβανισμένες Χαλύβδινες Λωρίδες | 0.12-3.0mm x Πλάτος 10 - 1500mm x Πηνίο | Συσκευασία σε ξύλινες παλέτες | Εντός 3 Τόνων | Προσαρμοσμένο μέγεθος κατόπιν αιτήματος |
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Μεγάλη ανθεκτικότητα με ισχυρή αντίσταση στη διάβρωση και λαμπερή επιφάνεια
- Εξαιρετικές ιδιότητες διαμόρφωσης, βαφής και συγκόλλησης
- Κατάλληλο για κατασκευή με διαμόρφωση, πρεσάρισμα και κάμψη
Επιλογές Φινιρίσματος Επιφάνειας
Κανονικός Κρύσταλλος: Φυσικά σχηματιζόμενος χωρίς πρόσθετη επεξεργασία κατά τη γαλβάνιση.
Μίνι Κρύσταλλος: Περιορισμένος κρύσταλλος που σχηματίζεται με μείωση της περιεκτικότητας σε μόλυβδο ή με χρήση εξοπλισμού σκόνης ψευδαργύρου.
Εξαιρετικά Λεία: Ο μίνι κρύσταλλος περαιτέρω επεξεργασμένος για να παράγει εξαιρετικά λεία επιφάνεια.
Βιομηχανικές Εφαρμογές
- Κατασκευές: Στέγες και εξαρτήματα στέγης, εξωτερικοί τοίχοι, πόρτες γκαράζ, περσίδες παραθύρων
- Οικιακές Συσκευές: Πλυντήρια, ψυγεία, τηλεοράσεις, κλιματιστικά, συστήματα εξαερισμού
- Μεταφορές: Εξαρτήματα αυτοκινήτων, διαφράγματα πλοίων, φράχτες αυτοκινητοδρόμων
- Βιομηχανικός Εξοπλισμός: Πίνακες ελέγχου, εξοπλισμός ψύξης, αυτόματοι πωλητές
- Έπιπλα & Εξαρτήματα: Αμπαζούρ, πάγκοι, σήμανση, ιατρικές εγκαταστάσεις
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση
- Επιτρεπόμενη μηχανική επεξεργασία
- Υψηλή θερμική αντοχή
- Εξαιρετική ανακλαστικότητα
- Οικονομικά αποδοτική λύση
- Ανακυκλώσιμο και επαναχρησιμοποιήσιμο πολλές φορές
Πρότυπα Ποιότητας
Εμπορικός Βαθμός: SGCC, JIS G3321, DX51D, EN1042 ή ASTM A792M
Δομικός Βαθμός: S280GD, S350GD, G550, FULL HARD GRADE
Διαθέσιμα Κινεζικά Εργοστάσια
WISCO, Capital Steel (Shougang), Ansteel, Baotou, Lianyuan, Tangshan, Jinan, Panzhihua, Kunming, και άλλα εξειδικευμένα εργοστάσια
Συνιστώμενα προϊόντα

