Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
DX51-AZ150 Κανονικό σφαιρίδιο 1.0*1250mm Aluzinc Coil Ζυγισμένο σίδηρο coil για πλακέτα δοχείων
Λεπτομέρειες
| Βασικό μέταλλο | Πηνία γαλβανισμένου χάλυβα, πηνία χάλυβα αλουμυργύρου | Πάχος | 0,12-3mm |
|---|---|---|---|
| Πλάτος | 1000mm, 1250mm | Βάρος πηνίου | 3-8 MT |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z40 - Z275 / AZ40 - AZ275 | Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm |
| Επεξεργασία Επιφανειών | λαδωμένο / μη λαδωμένο | Διακοσμώ | None Spangle / Regular Spangle / Small Spangle / Large Spangle |
| Μέγεθος φύλλου | 1000*2000mm/1250*2500mm/1500*3000mm | Μέγεθος πηνίου | 1000/1250mm/1500mm x Πηνίο |
| Πλάτος λωρίδας | 10 - 1500 mm | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Προσαρμοσμένο στον πελάτη |
| Πρότυπο | SGCC, JIS G3321, DX51D, EN1042 ή ASTM A792M | Βαθμός Δομής | S280GD, S350GD, G550, FULL HARD GRADE |
| Παραγωγικότητα | 200.000 mt/έτος | ||
| Επισημαίνω | Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα DX51-AZ150,Regular Spangle Aluzinc Coil,Πηνίο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου 1 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Aluzinc Coil DX51-AZ150 Regular Spangle 1.0*1250 Galvanized Steel Coils (Κατασκευασμένο από ατσάλι)
Υψηλής ποιότητας καλωδιωμένα σιδηροτροχιά που παρουσιάζουν κανονικό μοτίβο spangle και εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση για βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
| Μηχανοκίνητα | Ζυγισμένα Σιδηροτροχιά, Αλουζίνικα Σιδηροτροχιά |
| Ετήσια παραγωγικότητα | 200,000 MT/έτος |
| Περιοχή πάχους | 0.12 - 3,0 mm |
| Διαθέσιμο πλάτος | 1000 mm, 1250 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3 - 8 τόνους |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. |
| Εσωτερική διάμετρος | 508 mm ή 610 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ελαιωμένα / μη ελαιωμένα |
| Εγγύηση ποιότητας | 15-20 χρόνια αντοχή στο εξωτερικό |
| Επιλογές σπάνγκελ | Κανένας Σπάνγκελ / Κανονικός Σπάνγκελ / Μικρός Σπάνγκελ / Μεγάλος Σπάνγκελ |
Διαθέσιμοι τύποι προϊόντων
| Τύπος προϊόντος | Πεδίο μεγέθους | Πληροφορίες συσκευασίας | Βάρος | Σημειώσεις |
|---|---|---|---|---|
| Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα | 0.25 - 3,0 mm x 1000*2000mm/1250*2500mm/1500*3000mm | Δαχτυλίδια από ξύλο | Μέσα σε 3 τόνους ανά συσκευασία | Διαθέσιμα επιμέρους μήκη |
| Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα | 0.12 - 3,0 mm x 1000/1250 mm/1500 mm x σπείρα | Δαχτυλίδι | 2 - 8 τόνους | Μπορούν να χωριστούν σε μικρές περιστροφές |
| Ζυγισμένες ταινίες χάλυβα | 0.12-3.0 mm x πλάτος 10 - 1500 mm x σπείρα | Δαχτυλίδια από ξύλο | Μέσα σε 3 τόνους | Διαθέσιμα μεγέθη προσαρμοσμένα |
Βασικά χαρακτηριστικά
Μακροχρόνια αντοχή
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση με γυαλιστερή επιφάνεια.
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση με γυαλιστερή επιφάνεια.
Υψηλότερη διαμόρφωση
Εξαιρετικές ιδιότητες σχηματισμού, βαφή και συγκόλληση
Εξαιρετικές ιδιότητες σχηματισμού, βαφή και συγκόλληση
Θερμική αντοχή
Υψηλή θερμική αντοχή για απαιτητικές εφαρμογές
Υψηλή θερμική αντοχή για απαιτητικές εφαρμογές
Αποδοτικό από πλευράς κόστους
Φθηνό λύμα με εξαιρετική απόδοση.
Φθηνό λύμα με εξαιρετική απόδοση.
Επιλογές επιφάνειας
- Κανονικός Σπάνγκελ:Φτιάχνονται φυσικά χωρίς πρόσθετη επεξεργασία κατά την γαλβάνωση
- Μίνι Σπάνγκελ:Σφραγίδα που σχηματίζεται με τη μείωση της περιεκτικότητας σε μόλυβδο ή με φυσήματα ψευδαργύρου
- Εξαιρετικά ομαλή:Μίνι spangle περαιτέρω επιδερμίδα-περάσει για ανώτερη ομαλότητα
Εφαρμογές
Κατασκευή
Συσκευές οροφών, εξωτερικοί τοίχοι, πόρτες γκαράζ, μαντήλες παραθύρων
Συσκευές οροφών, εξωτερικοί τοίχοι, πόρτες γκαράζ, μαντήλες παραθύρων
Οικιακές συσκευές
Πλυντήρια ρούχων, ψυγεία, κλιματιστικά, ηλιακοί θερμαντήρες
Πλυντήρια ρούχων, ψυγεία, κλιματιστικά, ηλιακοί θερμαντήρες
Μεταφορές
Συστατικά της αυτοκινητοβιομηχανίας, διαφράγματα πλοίων, φράχτες αυτοκινητοδρόμων
Συστατικά της αυτοκινητοβιομηχανίας, διαφράγματα πλοίων, φράχτες αυτοκινητοδρόμων
Βιομηχανικός εξοπλισμός
Συσκευές χειρισμού, ψυκτικού εξοπλισμού, αυτόματων πωλητών
Συσκευές χειρισμού, ψυκτικού εξοπλισμού, αυτόματων πωλητών
Επικεφαλής και ιατρικός
Φωτοστάτες, πάγκοι, σήματα, ιατρικές εγκαταστάσεις
Φωτοστάτες, πάγκοι, σήματα, ιατρικές εγκαταστάσεις
Πλεονεκτήματα της εταιρείας
- Μεγάλη διαρκής απογραφή:Πάνω από 10.000 τόνοι με πάχος από 0,4 mm έως 4,0 mm.
- Γρήγορη παράδοση:Ειδικά υλικά και ανώμαλες προδιαγραφές παραδόθηκαν εγκαίρως.
- Ανταγωνιστικές τιμές:Μεγάλης κλίμακας λειτουργίες εξασφαλίζουν βελτιστοποίηση κόστους
- Υπηρεσίες επεξεργασίας:Slitting, flattening, and custom sizing είναι διαθέσιμα
- Αξιόπιστες υπηρεσίες μεταπώλησης:Dedicated service department for quality assurance (Αφοσιωμένο τμήμα εξυπηρέτησης για διασφάλιση ποιότητας)
Πρότυπα ποιότητας
Εμπορική κατηγορία: SGCC, JIS G3321, DX51D, EN1042 ή ASTM A792M
Κατηγορία δομής: S280GD, S350GD, G550, πλήρης σκληρή ποιότητα
Συνεργάτης Μιλς.
WISCO, Capital Steel (Shougang), Ansteel, Baotou, Lianyuan, Tangshan, Jinan, Panzhihua, Kunming, και άλλα κορυφαία Chinese steel mills
Συνιστώμενα προϊόντα

