Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Μηχανική ανοξείδωτη λωρίδα πηνίου πάχους 1mm επιφάνειας 2B εγκεκριμένη κατά RoSH
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | ψυχρής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πάχους | 0.1 - 10.0mm |
| Εύρος πλάτους | 10 - 1500 mm | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Πάχος κρύου έλασης | 0.1mm3mm | Παχύ πάχος | 3.0mm10mm |
| Πλάτος ψυχρής έλασης | 5 - 1500 mm | Πλάτος θερμής έλασης | 10 - 2000 mm |
| Φινίρισμα Επιφανειών | 2B NO.1, HL 8K Καρό | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 30 χλστ |
| Χωρητικότητα φόρτωσης πηνίου | μέσα σε 6 τόνους | Χωρητικότητα φόρτωσης φύλλου | 1,5 - 2 τόνοι |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 1mm,Επιφανειακή λωρίδα SS 2B,Εγκεκριμένη μεταλλική ταινία πηνίου RoSH |
||
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανική Λωρίδα από Ανοξείδωτο Χάλυβα
Πάχος 1mm Επιφάνεια 2B Εγκεκριμένο κατά RoHS
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Λωρίδες & Πηνία από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος | Ψυχρής έλασης: 0.1mm-3mm Θερμής έλασης: 3.0mm-10mm |
| Πλάτος | Ψυχρής έλασης: 5-1500mm Θερμής έλασης: 10-2000mm |
| Υπηρεσίες | Κοπή σε λωρίδες, Επεξεργασία επιφάνειας |
| Φινιρίσματα επιφάνειας | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B, NO.1) Φινίρισμα (HL, 8K, Καρό, κ.λπ.) |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
Διαθέσιμες ποιότητες
Σειρά 200
201, 202
Σειρά 300
301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347
Σειρά 400
409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444
Ειδικές ποιότητες
Duplex 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH
Κράματα Νικελίου
C276, C4, Monel 400, 500, 600, 625, 800, 825, κ.λπ.
Διαθέσιμες μάρκες
TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, LISCO, JISCO
Εφαρμογές
Διακόσμηση, Βιομηχανία, Είδη κουζίνας, Κατασκευές, Ανελκυστήρας
Υπηρεσίες επεξεργασίας
Φινίρισμα επιφάνειας
Καθρεπτική στίλβωση, Φινίρισμα hairline, SB, NO.4, Φινίρισμα Santi, Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα, Κάλυψη με φιλμ PVC, Τιτανίου χρωματιστό, Καρό φινίρισμα
Υπηρεσίες κοπής
Κοπή με λέιζερ, Κοπή με υδροβολή, Κοπή με πλάσμα, Μηχανική κοπή, Κοπή σε λωρίδες
Υπηρεσίες κάμψης
Πάχος εύρους κάμψης εντός 30mm
Υπηρεσίες συγκόλλησης
Διαθέσιμες όλες οι διαδικασίες συγκόλλησης
Συσκευασία & Παράδοση
Επιλογές συσκευασίας φύλλων
- Τύπος 1: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί
- Τύπος 2: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + μεταλλική γωνία
- Τύπος 3: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + μεταλλική γωνία + ξύλινη πλάκα κάλυψης
- Τύπος 4: Ξύλινο κιβώτιο
Κάθε συσκευασία φορτώνει περίπου 1.5-2 Τόνους
Συσκευασία πηνίων & λωρίδων
Τα πηνία και οι λωρίδες φορτώνονται σε ξύλινα πλαίσια σχήματος #. Η επιφάνεια καλύπτεται με αδιάβροχο χαρτί και πλαστική μεμβράνη. Κάθε πλαίσιο φορτώνει έως 6 τόνους.
Εμπορικές πληροφορίες
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 Τόνος |
|---|---|
| Όρος τιμής | FOB |
| Πληρωμή | L/C κατά την όψη ή 30% TT ως προκαταβολή |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής με T/T ή L/C |
| Δείγματα | Δείγματα δωρεάν, έξοδα express βαρύνουν τον πελάτη |
| Συσκευασία | Τυπική εξαγωγική συσκευασία με αδιάβροχο χαρτί, μεταλλική παλέτα, προστασία γωνιακής μπάρας και μεταλλική λωρίδα |
Εικόνες προϊόντων
Στοιχεία επικοινωνίας
Συνιστώμενα προϊόντα

