Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
SS440c Κρυοσυσταθείσα λωρίδα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 1 mm και επιφάνεια HL
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | ψυχρής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πάχους | 0.1 - 10.0mm |
| Εύρος πλάτους | 10-1500 mm | Πάχος κρύου έλασης | 0.1mm3mm |
| Παχύ πάχος | 3.0mm10mm | Πλάτος ψυχρής έλασης | 5 - 1500 mm |
| Πλάτος θερμής έλασης | 10 - 2000 mm | Φινίρισμα Επιφανειών | HL 8K καρό |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 30 χλστ |
| Χωρητικότητα φόρτωσης πηνίου | μέσα σε 6 τόνους | Χωρητικότητα φόρτωσης φύλλου | 1,5 - 2 τόνοι |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 1mm,HL Surface SS440c Steel Strap,Μεταλλική ταινία ψυχρής έλασης |
||
Περιγραφή προϊόντων
SS440C Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα με σχισμή - Πάχος 1mm Επιφανειακή HL
Υψηλής ποιότητας ανοξείδωτη λωρίδα και πηνία κατασκευασμένα σύμφωνα με διεθνή πρότυπα με φινίρισμα επιφάνειας HL.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Λωρίδα & Πηνία από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πάχος | Ψυχρής έλασης: 0,1mm-3mm Θερμής έλασης: 3,0mm-10mm |
| Πλάτος | Ψυχρής έλασης: 5-1500mm Θερμής έλασης: 10-2000mm |
| Υπηρεσία | Κοπή με σχισμή, Επεξεργασία επιφάνειας |
| Υπηρεσία επιφάνειας | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1) Φινίρισμα (HL, 8K, Καρό, κ.λπ.) |
| Πρότυπο | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Κύριες ποιότητες |
Σειρά 200: 201, 202 Σειρά 300: 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347 Σειρά 400: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444 Ειδικές ποιότητες: duplex 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH Κράμα νικελίου: C276, C4, Monel400, 500, 600, 625, 800, 825, κ.λπ. |
| Μάρκα | TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, LISCO, JISCO |
| Εύρος εφαρμογής | Διακόσμηση, Βιομηχανία, Είδη κουζίνας, Κτίριο, Ανελκυστήρας |
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι εξουσιοδοτημένος αντιπρόσωπος των TISCO, POSCO, ESS, BAOSTEEL, JISCO, TSINGSHAN, YGJF, LISCO, HONGWANG, BENSTEEL και άλλων μεγάλων εγχώριων κατασκευαστών χάλυβα. Είμαστε επίσης ο αντιπρόσωπος στην Κίνα για τις ACERINOX, OUTOKUMPU, APERAM, NISSHIN, NSSC, Nippon Yakin Kogyo και άλλα φημισμένα διεθνή χαλυβουργεία.
Ειδικευόμαστε στην παραγωγή και πώληση προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα της σειράς 200, 300, 400, καθώς και κραμάτων υψηλής θερμοκρασίας, κραμάτων βάσης νικελίου, ανθεκτικών στη διάβρωση κραμάτων, κραμάτων ακριβείας, ειδικών χαλύβων κραμάτων, κραμάτων βάσης κοβαλτίου, ειδικών υπερ-αυστιανιτικών ανοξείδωτων χαλύβων, διπλών ανοξείδωτων χαλύβων και άλλων.
Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει στρογγυλό χάλυβα, σφυρήλατα, χαλύβδινους σωλήνες, χαλύβδινες πλάκες, λωρίδες χάλυβα ακριβείας, φλάντζες, εξαρτήματα σωληνώσεων, συνδετήρες και άλλα. Όλα τα υλικά παράγονται και ελέγχονται σε αυστηρή συμμόρφωση με τα πρότυπα ASTM/ASME (Αμερικανικό πρότυπο), GB (Κινεζικό πρότυπο), JIS (Ιαπωνικό πρότυπο) και άλλα διεθνή πρότυπα.
Η εταιρεία διατηρεί σημαντικό απόθεμα στρογγυλού χάλυβα από κράματα νικελίου, κραμάτων υψηλής θερμοκρασίας, μπιγιέτες σωλήνων, καθώς και εισαγόμενων πλακών χάλυβα από κράματα υψηλής θερμοκρασίας και κράματα νικελίου σε διάφορες προδιαγραφές. Προμηθεύουμε επίσης εισαγόμενα σύρματα συγκόλλησης και ράβδους συγκόλλησης για την υποστήριξη έγκαιρης παράδοσης για έργα αποθείωσης και απονιτροποίησης, προϊόντα εξοπλισμού πετρελαίου και πετροχημικών.
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε πετροχημικά, αεροδιαστημική, στρατιωτικό εξοπλισμό, μεταλλουργία σταθμών παραγωγής ενέργειας, εξοπλισμό αποθείωσης, μηχανήματα χημικών ινών, μηχανήματα χαρτοποιίας, φαρμακευτικό εξοπλισμό, βιομηχανία τροφίμων, θαλάσσιες μεταφορές, χημικά πλοία, μηχανήματα τροφίμων και πολλούς άλλους τομείς.
Υπηρεσίες επεξεργασίας
Φινίρισμα επιφάνειας
Καθρεπτική στίλβωση, Φινίρισμα hairline, SB, NO.4, Φινίρισμα Santi, Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα, Κάλυψη με φιλμ PVC, Τιτανένιο χρώμα, Καρό φινίρισμα
Υπηρεσία κοπής
Κοπή με λέιζερ, Κοπή με υδροβολή, Κοπή με πλάσμα, Μηχανική κοπή, Κοπή με σχισμή
Υπηρεσία κάμψης
Πάχος εύρους κάμψης εντός 30mm
Υπηρεσία συγκόλλησης
Όλοι οι τύποι διαδικασιών συγκόλλησης διαθέσιμοι
Συσκευασία και παράδοση
Επιλογές συσκευασίας για φύλλα
- Τύπος 1: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί
- Τύπος 2: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + ατσάλινη γωνία
- Τύπος 3: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + ατσάλινη γωνία + κάλυμμα ξύλινων πλακών
- Τύπος 4: Ξύλινο κουτί
Κάθε συσκευασία φορτώνει περίπου 1,5 - 2 τόνους
Επιλογές συσκευασίας για πηνία
Τα πηνία και οι λωρίδες φορτώνονται σε ξύλινα πλαίσια σχήματος #. Η επιφάνεια καλύπτεται με αδιάβροχο χαρτί και πλαστική μεμβράνη.
Κάθε πλαίσιο φορτώνει εντός 6 τόνων
Γκαλερί προϊόντων
Εμπορικές πληροφορίες
| MOQ | 1 τόνος |
| Όρος τιμής | FOB |
| Πληρωμή | L/C εν όψει ή 30% TT ως προκαταβολή |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής με T/T ή L/C |
| Δείγμα | Δείγματα δωρεάν, χρεώσεις express βαρύνουν τον πελάτη |
| Συσκευασία | Τυπική εξαγωγική συσκευασία με αδιάβροχο χαρτί, μεταλλική παλέτα, προστασία γωνιακής μπάρας, ατσάλινη λωρίδα ή όπως απαιτείται |
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

