Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Σιδηροδρομική γραμμή από ανοξείδωτο χάλυβα
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | ψυχρής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πάχους | 0.1mm-10.0mm |
| Εύρος πλάτους | 5mm1500mm | Φινίρισμα Επιφανειών | Raw (2B NO.1), HL, 8K, Καρό |
| Βαθμός υλικού | 304L | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Πάχος κάμψης | Μέσα σε 30 χλστ | Βάρος συσκευασίας | 1,5-2 τόνοι (φύλλα), 6 τόνοι (κουλούρια) |
| Τέμνουσα υπηρεσία | Laser, waterjet, plasma, μηχανή, σχισμή | Υπηρεσία συγκόλλησης | Οποιαδήποτε είδη |
| Επιλογές φινιρίσματος επιφάνειας | Καθρέφτης, Hairline, SB, NO.4, Santi, Anti-Finger, PVC, Titanium, Καρό | Πλάτος θερμής έλασης | 10mm-2000mm |
| Πάχος θερμής έλασης | 3.0mm10mm | ||
| Επισημαίνω | 304L ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα,Λωρίδα SS πλάτους 1500mm,Γυαλισμένη Μεταλλική Λωρίδα Επιφανείας |
||
Περιγραφή προϊόντων
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L, λωρίδες SS 1500mm για πόρτες
Υψηλής ποιότητας λωρίδες και πηνία από ανοξείδωτο χάλυβα ειδικά σχεδιασμένα για εφαρμογές σε πόρτες, διαθέσιμα σε διάφορες προδιαγραφές και φινιρίσματα επιφάνειας.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Λωρίδα & Πηνία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος | Ψυχρής έλασης: 0,1mm-3mm Θερμής έλασης: 3,0mm-10mm |
| Πλάτος | Ψυχρής έλασης: 5-1500mm Θερμής έλασης: 10-2000mm |
| Υπηρεσία | Κοπή με σχισμή, Επεξεργασία επιφάνειας |
| Υπηρεσία επιφάνειας | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1) Φινίρισμα (HL 8K Καρό, κ.λπ.) |
| Πρότυπο | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Κύριοι βαθμοί |
Σειρά 200: 201, 202 Σειρά 300: 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347 Σειρά 400: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444 Ειδικός βαθμός: διπλός 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH Κράμα νικελίου: C276, C4, Monel400, 500, 600, 625, 800, 825, κ.λπ. |
| Μάρκα | TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, LISCO, JISCO |
| Εύρος εφαρμογής | Διακόσμηση, Βιομηχανία, Είδη κουζίνας, Κτίριο, Ανελκυστήρας |
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι ο αντιπρόσωπος των TISCO, POSCO, ESS, BAOSTEEL, JISCO, TSINGSHAN, YGJF, LISCO, HONGWANG, BENSTEEL και άλλων μεγάλων εγχώριων κατασκευαστών χάλυβα. Είμαστε επίσης ο αντιπρόσωπος στην Κίνα των ACERINOX, OUTOKUMPU, APERAM, NISSHIN, NSSC, Nippon Yakin Kogyo και άλλων γνωστών ξένων χαλυβουργείων.
Η εταιρεία μας παράγει και πωλεί κυρίως προϊόντα από ανοξείδωτο χάλυβα σειράς 200, 300, 400, καθώς και κράματα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες, κράματα βάσης νικελίου, κράματα ανθεκτικά στη διάβρωση, κράματα ακριβείας, ειδικούς χάλυβες κραμάτων, κράματα βάσης κοβαλτίου, ειδικούς υπερ-αυσθεντικούς ανοξείδωτους χάλυβες, διπλής φάσης ανοξείδωτους χάλυβες, κ.λπ. Τα προϊόντα περιλαμβάνουν στρογγυλό χάλυβα, σφυρήλατα, σωλήνες χάλυβα, πλάκες χάλυβα, λωρίδες χάλυβα ακριβείας, φλάντζες, εξαρτήματα σωληνώσεων, συνδετήρες, κ.λπ. Όλα τα υλικά παράγονται και ελέγχονται σε αυστηρή συμμόρφωση με τα πρότυπα ASTM/ASME (Αμερικανικό πρότυπο), GB (Κινεζικό πρότυπο), JIS (Ιαπωνικό πρότυπο) και άλλα διεθνή πρότυπα.
Η εταιρεία διατηρεί μεγάλες αποθέματα στρογγυλού χάλυβα από κράματα βάσης νικελίου, κράματα υψηλής θερμοκρασίας, μπιγιέτες σωλήνων, και εισαγόμενες πλάκες χάλυβα από κράματα υψηλής θερμοκρασίας, κράματα βάσης νικελίου διαφόρων προδιαγραφών, υποστηρίζοντας εισαγόμενα συρμάτα συγκόλλησης και ράβδους συγκόλλησης για να διασφαλίσει έγκαιρη παράδοση για έργα πελατών, συμπεριλαμβανομένης της μηχανικής αποθείωσης και απονίτρωσης, εξοπλισμού πετρελαίου και πετροχημικών.
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε πετροχημικά, αεροδιαστημική, στρατιωτικό εξοπλισμό, μεταλλουργία σταθμών παραγωγής ενέργειας, εξοπλισμό αποθείωσης, μηχανήματα χημικών ινών, μηχανήματα χαρτοποιίας, φαρμακευτικό εξοπλισμό, βιομηχανία τροφίμων, θαλάσσιες μεταφορές, χημικά πλοία, μηχανήματα τροφίμων και πολλούς άλλους τομείς.
Υπηρεσίες επεξεργασίας
Φινίρισμα επιφάνειας
Γυάλισμα καθρέφτη, Φινίρισμα γραμμής μαλλιών, SB, NO.4, Φινίρισμα Santi, Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα, Κάλυψη με φιλμ PVC, Χρώμα τιτανίου, Καρό φινίρισμα
Υπηρεσία κοπής
Κοπή με λέιζερ, Κοπή με υδροβολή, Κοπή με πλάσμα, Μηχανική κοπή, Κοπή με σχισμή
Υπηρεσία κάμψης
Πάχος εύρους κάμψης εντός 30mm
Υπηρεσία συγκόλλησης
Οποιοδήποτε είδος διαδικασίας συγκόλλησης
Συσκευασία και παράδοση
Πληροφορίες συσκευασίας για φύλλα
- Τύπος 1: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί
- Τύπος 2: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + μεταλλική γωνία
- Τύπος 3: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + μεταλλική γωνία + κάλυμμα ξύλινων πλακών
- Τύπος 4: Ξύλινο κουτί
Κάθε συσκευασία φορτώνει περίπου 1,5 - 2 τόνους
Πληροφορίες συσκευασίας για πηνία
Τα πηνία και οι λωρίδες φορτώνονται σε ξύλινα πλαίσια σχήματος #. Η επιφάνεια των πηνίων ή των λωρίδων καλύπτεται με αδιάβροχο χαρτί και πλαστική μεμβράνη.
Κάθε πλαίσιο φορτώνει εντός 6 τόνων
Εικόνες προϊόντων
Εμπορικές πληροφορίες
| MOQ | 1 τόνος |
|---|---|
| Όρος τιμής | FOB |
| Πληρωμή | L/C εν όψει ή 30% TT ως προκαταβολή |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής με T/T ή L/C |
| Δείγμα | Δείγματα δωρεάν και χρεώσεις express επιβαρύνουν εσάς |
| Συσκευασία | Τυπική εξαγωγική συσκευασία με αδιάβροχο χαρτί, μεταλλική παλέτα, προστασία γωνιακής μπάρας, μεταλλική λωρίδα ή όπως απαιτείται |
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

