Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
Φωτεινή επιφάνεια εξαγωνική μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα σε S6-S65mm Μέγεθος με πρότυπο JIS ASTM DIN
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
ASTM A276 316 Έξαγωνη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Τροφική ποιότητα 316L Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα Φωτεινή γυαλισμένη στρογγυλή μπάρα OD 6-300mm σε απόθεμα
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
ASTM 201 304 310 430 Ανοξείδωτη Λάμψη Επιφάνειας Στρογγυλή Μπάρα Ψυχρής Έλξης Θερμής Έλασης
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
ASTM 304 316L 420 410 Εξάγωνη Ράβδος από Ανοξείδωτο Χάλυβα Ψυχρής Έλασης με Φωτεινή Επιφάνεια για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα U Beam Grade 304 SS Beams Width 40 - 200mm
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
H9 ανοχή 304 350mm φωτεινός γυαλισμένος ανοξείδωτος φραγμός
| Μορφή: | Επίπεδος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Διάδρομοι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
304 Ατσάλι Διάδρομος U / C Διάδρομος 100 * 50 - 400 * 200mm
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
ASTM A276 420 Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα / UNS S42000 Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα σε 6m Custom Cutting
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |

