Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
Ανθεκτική στη θερμότητα 321 επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-600 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
316L Ανοξείδωτη Επίπεδη Μπάρα Θερμής Έλασης με Γυαλισμένη Επιφάνεια για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Μπάρα χάλυβα άνθρακα SAE1045 ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια για εφαρμογές υψηλής αντοχής
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | SAE1045 |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
| Τύπος κράματος: | Μη κράμα |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια, πάχους 2mm-10mm
| Πάχος: | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 10-600mm |
| Μήκος: | 2m-6m ή προσαρμοσμένα |
Ζεστά κυλούμενα καλώδια SUS304 U με γυαλισμένη επιφάνεια και ανθεκτικές στη διάβρωση ιδιότητες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Κανάλι U |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
316L από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και τεχνική θερμής έλασης
| Σχήμα: | Κανάλι U |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ζεστό τυλιγμένο 316L από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Κανάλι U |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ελατό χάλυβα 304 316L ανοξείδωτου χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια Δοκός Η Δοκός U
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 316L 310S 2205 2507 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Κανάλι U |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Εξαιρετικά ψυχρής έλασης στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια και διάμετρο 6-630mm, φωτεινή ράβδος
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 316L 310S 2205 321 904L 316ti 2507 C276 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

