Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
AISI 410MOD X10CrMoS13 1Cr13MoS Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης OD 130mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Σκαμμένο λαμπερό λαμπερό σατέν |
|---|---|
| Τύπος Βαθμοί: | AISI 410MOD X10CrMoS13 1Cr13MoS |
| διά: | 5,5~150mm |
ГОРЯЧЕКАТАНЫЙ 1Cr13MoS AISI 410MOD X10CrMoS13 НЕРЖАВЕЮЩАЯ СТАЛЬ КРУГЛЫЙ СТЕРЖЕНЬ НАРУЖНЫЙ ДИАМЕТР 120мм GB/T20878-2007
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Σκαμμένο λαμπερό λαμπερό σατέν |
|---|---|
| Τύπος Βαθμοί: | AISI 410MOD X10CrMoS13 1Cr13MoS |
| διά: | 5,5~150mm |
X3CrNiMoN27-5-2 / EN 1.4460 Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI329 Στερεό διάλυμα
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Ανοξείδωτη Λάμα Υψηλής Σκληρότητας με Εξωτερική Διάμετρο 6-300mm και Λαμπερή Επιφάνεια για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Λεπτή επιφάνεια 304 από ανοξείδωτο χάλυβα στρογγυλή μπάρα με διάμετρο 3-50 mm σε μήκος 6m
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Στρογγυλές Ράβδοι Hastelloy C276 4-300mm Θερμής Έλασης
| Προϊόντα: | ράβδος από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 4 - 300 mm |
Ψυχρά τραβηγμένη φωτεινή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με διάμετρο 3-50 mm και μήκος 6 m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
310S Ανοξείδωτη Ράβδος Στρογγυλή ASTM A276 Ψυχρής Έλασης με Εξωτερική Διάμετρο 6-630mm
| Αριθμό μοντέλου: | 310S |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανοξείδωτος χάλυβας ποιότητας 201, φωτεινή ράβδος, θερμής έλασης, με διάμετρο 3mm - 50mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Μαύρο / Φωτεινό / Σπασμένο Ατσάλι Στρογγυλή ράβδο 304 316L 310S 321 329 347
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |

