Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
316L Ανοξείδωτη Χαλύβδινη Στρογγυλή Ράβδος Ψυχρής Έλασης με Λαμπερή Επιφάνεια για Υψηλή Αντοχή στη Διάβρωση
| Αριθμό μοντέλου: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πιστοποιημένη ανοξείδωτη ράβδος στρογγυλή 316L, ψυχρής έλασης με φωτεινή επιφάνεια, σύμφωνα με το EN 10204-3.1
| Βαθμός υλικού: | 316L / 1,4404 / AISI316L |
|---|---|
| Πρότυπο: | ΑΣTM A276/276M |
| Εύρος διαμέτρου: | 8 - 300 mm |
Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα 316L με υψηλή αντοχή στη διάβρωση
| Αριθμό μοντέλου: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Τάξη 321 Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα, ζεστή έλαση, σφυρηλατημένη με μαύρη επιφάνεια
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
321 Ανοξείδωτη Στρογγυλή Ράβδος Ψυχρής Έλασης με Λαμπερή Επιφάνεια Διαμέτρου 10-200mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 321 που έχει γυαλιστερή επιφάνεια για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ψυχρά ελκυστήρα ASTM 201 304 316L από ανοξείδωτο χάλυβα εξαγωνική μπάρα με φωτεινή επιφάνεια για δομικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
321 Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρά κυλούμενα φωτεινά στρώματα επιφάνειας με OD 6-630mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
321 Ανοξείδωτη Στρογγυλή Ράβδος Ψυχρής Έλασης με Εξωτερική Διάμετρο 6-630mm Λαμπερή Επιφάνεια Στρογγυλή Ράβδος SS
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
304 Cold Drawn Bright Stainless Steel Hexagonal Bar ASTM JIS DIN & BS Standards
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |

