Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
DIN 1.4404 φωτεινή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και διάμετρο 3-200 mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ράβδος στρογγυλή από ανοξείδωτο ατσάλι 416, φωτεινή γυαλισμένη, διαμέτρου 6-80mm, κοπή κατά παραγγελία, φωτεινή ράβδος SS
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ζεστά κυλούμενα φωτεινά γυαλισμένα 316L στρογγυλά ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα για αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Υψηλή ακρίβεια 303 φωτεινή γυαλισμένη H9 H11 ανοξείδωτου ράβδος 2205 ανοχής φραγμών
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 303 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Ράβδος και Στρογγυλή Μπάρα από Ανοξείδωτο Χάλυβα Υψηλής Ακρίβειας, Θερμής Έλασης, Λαμπερής Γυαλιστερής Επιφάνειας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 316L 2205 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Φωτεινά γυαλισμένες στρογγυλές ράβδοι / μαύρες ράβδοι κράμα νικελίου C276 Στρογγυλές ράβδοι Διαμέτρου 4 - 330 mm
| Προϊόντα: | Hastelloy c276 γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 10 - 330 mm |
420 Έκταγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και μεγέθους S6-S65 mm, ψυχρή και γυαλισμένη για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Ανοξείδωτη Εξαγωνική Ράβδος S6-S65mm με Λαμπερή Επιφάνεια, Ψυχρής Έλασης και Γυαλισμένη Ράβδος από Ανοξείδωτο Μέταλλο
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |
Επιχρωμιωμένη ανοξείδωτη εξαγωνική ράβδος S6-S65mm ψυχρής έλασης και γυαλισμένης ανοξείδωτης εξαγωνικής ράβδου
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Ανθεκτική στη διάβρωση ψυχρής έλασης ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 316L με φωτεινή επιφάνεια
| Αριθμό μοντέλου: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

