Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-600mm
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | Θερμής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πλάτους | 10-600mm |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Εύρος πάχους | 2mm100mm |
| Εύρος πλάτους | 10mm500mm | Εύρος Μήκους | 2m6m |
| Επιλογές επιφάνειας | Pickling, Bright, Black | Επιλογές βαθμού | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410,430 |
| Τυπικές επιλογές | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | Επιλογές πάχους | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 15mm |
| Επιλογές πλάτους | 20mm, 25mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 65mm, 75mm, 150mm | Μέγιστο μήκος | 6000 χλστ |
| Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα | ||
| Επισημαίνω | Επίπεδη μπάρα θερμής έλασης SS,Στιλβωμένη επιφάνεια Inox Flat Bar,Πλάτος 10-600mm Επίπεδη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Υψηλής Ποιότητας Επίπεδη Χάλυβας Ανοξείδωτες Πλάκες Θερμής Έλασης Χάλυβας Επίπεδες Πλάκες
Είμαστε απευθείας προμηθευτής εργοστασίου σε επίπεδες πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα, γωνιακές πλάκες, κανάλια, στρογγυλές πλάκες και άλλα προϊόντα χάλυβα κατασκευασμένα σύμφωνα με τις προδιαγραφές του πελάτη.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Επίπεδες Πλάκες Ανοξείδωτου Χάλυβα |
| Εύρος Μεγεθών | 10×3mm έως 200×20mm |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Μαύρο / Λαμπερό / Πικλισμένο |
| Μήκος | 6 μέτρα ή όπως απαιτείται |
| Τύπος Κατασκευής | Θερμής Έλασης / Ψυχρής Έλασης / Σφυρηλάτηση |
| Πιστοποίηση | SGS / BV |
Τεχνικές Λεπτομέρειες
| Πρότυπο | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN |
| Βαθμοί | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410, 420, 430, κ.λπ. |
| Προδιαγραφές | Πάχος: 2mm-100mm, Πλάτος: 10mm-500mm |
| Μήκος | 2m-6m, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Πίκλισμα, Λαμπερό, Μαύρο |
| Συσκευασία | Σε δέματα με ξύλινες παλέτες κατάλληλες για θαλάσσια μεταφορά ή όπως απαιτείται |
| Εμπορικοί Όροι | FOB, CIF |
| Λιμάνι Φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση προκαταβολής |
| Αναφορές | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικής απόδοσης |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
Εφαρμογές
Οι επίπεδες πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα χρησιμοποιούνται σύμφωνα με τις δομικές απαιτήσεις για διαφορετικά στοιχεία τάσης και μπορούν να χρησιμεύσουν ως συνδετικά μέλη μεταξύ των στοιχείων. Χρησιμοποιούνται ευρέως σε διάφορες δομικές κατασκευές και μηχανολογικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων δοκών, γεφυρών, πύργων μετάδοσης, μηχανών ανύψωσης, πλοίων, βιομηχανικών φούρνων, πύργων αντίδρασης, πλαισίων εμπορευματοκιβωτίων, ραφιών αποθήκης και άλλων.
- Τομέας κατασκευών
- Ναυπηγική βιομηχανία
- Πετρελαϊκές και χημικές βιομηχανίες
- Βιομηχανίες παραγωγής ενέργειας
- Βιομηχανία επεξεργασίας τροφίμων και ιατρική
- Εναλλάκτες θερμότητας λέβητα
- Μηχανήματα και υλικά
Λεπτομερείς Προδιαγραφές
| Πάχος | Διαθέσιμα Πλάτη & Μήκη |
|---|---|
| 3mm | 20mm / 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγ. πλάτη × 6000mm |
| 4mm | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγ. πλάτη × 6000mm |
| 5mm | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγ. πλάτη × 6000mm |
| 6mm | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγ. πλάτη × 6000mm |
| 8mm | 40mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγ. πλάτη × 6000mm |
| 10mm | 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγ. πλάτη × 6000mm |
| 15mm | 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγ. πλάτη × 6000mm |
Ανταγωνιστικά Πλεονεκτήματα
- Κορυφαίος κατασκευαστής και εξαγωγέας προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα
- Τυπική ποιότητα υλικού και εξαιρετικό φινίρισμα
- Βέλτιστη αντοχή και μεγάλη διάρκεια ζωής
- Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση
- Ανταγωνιστικές τιμές και αξιόπιστες υπηρεσίες
Εικόνες Προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

