Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια, πάχους 2mm-10mm
Λεπτομέρειες
| Πάχος | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm | Πλάτος | 10-600mm |
|---|---|---|---|
| Μήκος | 2m-6m ή προσαρμοσμένα | Επεξεργασία Επιφανειών | Pickling, Bright, Black |
| Τεχνική | Θερμής έλασης, Ψυχρής Έλασης, Σφυρηλάτησης | Βαθμός | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410,430 |
| Πρότυπο | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Ελάχιστο πλάτος (3 mm) | 20mm, 25mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 65mm, 75mm, 150mm | Ελάχιστο πλάτος (4 mm) | 25mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 65mm, 75mm, 150mm |
| Ελάχιστο πλάτος (5 mm) | 25mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 65mm, 75mm, 150mm | Ελάχιστο πλάτος (6 mm) | 25mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 65mm, 75mm, 150mm |
| Ελάχιστο πλάτος (8 mm) | 40mm, 60mm, 65mm, 75mm, 150mm | Ελάχιστο πλάτος (10 mm) | 50mm, 60mm, 65mm, 75mm, 150mm |
| Ελάχιστο πλάτος (15 mm) | 50mm, 60mm, 65mm, 75mm, 150mm | ||
| Επισημαίνω | Επίπεδη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 2mm-10mm,Επίπεδη μπάρα θερμής έλασης SS,Στιλβωμένη επιφάνεια Inox Flat Bar |
||
Περιγραφή προϊόντων
Σπίτινες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
Διατίθεται σε πάχους: 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm και 10 mm
Επισκόπηση του προϊόντος
Είμαστε ένας απευθείας προμηθευτής από εργοστάσιο επίπεδων ράβδων από ανοξείδωτο χάλυβα και διάφορων άλλων προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα, συμπεριλαμβανομένων γωνιακών ράβδων, ράβδων καναλιού και στρογγυλών ράβδων.Παρασκευή κατά παραγγελία σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
| Ονομασία του προϊόντος | Σπίτινες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πεδίο μεγέθους | 10 × 3 mm έως 200 × 20 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Μαύρο / φωτεινό / μαρμελάδες |
| Τυπικό μήκος | 6 μέτρα ή όπως απαιτείται |
| Τύπος κατασκευής | Ζεστά / κρύα / σφυρηλατημένα |
| Πιστοποίηση | SGS / BV / ISO9001 |
Τεχνικές προδιαγραφές
| Τύπος | Πλατεία μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Αξιολογίες | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410, 420, 430, κλπ. |
| Περιοχή προδιαγραφών | Δάχος: 2 mm~100 mm, πλάτος: 10 mm~500 mm |
| Επιλογές μήκους | 2m-6m, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Κουρούλια, φωτεινά, μαύρα |
| Συσκευή | Σε δέσμες με ναυτιλιακές ξύλινες παλέτες ή όπως απαιτείται |
Λεπτομερείς προδιαγραφές
| Δάχος | Διαθέσιμα πλάτη & μήκος |
|---|---|
| 3 χιλιοστά | 20mm / 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο. |
| 4 χιλιοστά | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο. (Δύση) × 6000mm |
| 5 χιλιοστά | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο. (Δύση) × 6000mm |
| 6 χιλιοστά | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο. (Δύση) × 6000mm |
| 8 χιλιοστά | 40 mm / 60 mm / 65 mm / 75 mm / 150 mm μέγιστο. (Δύση) × 6000 mm |
| 10 χιλιοστά | 50 mm / 60 mm / 65 mm / 75 mm / 150 mm μέγιστο. (Δύση) × 6000 mm |
| 15 χιλιοστά | 50 mm / 60 mm / 65 mm / 75 mm / 150 mm μέγιστο. (Δύση) × 6000 mm |
Εφαρμογές
Οι επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα χρησιμοποιούνται στην κατασκευή, την ναυπηγική, την πετρελαϊκή και χημική βιομηχανία, την παραγωγή ενέργειας, την επεξεργασία τροφίμων, την ιατρική βιομηχανία, τους ανταλλακτές θερμότητας λέβητα, τα μηχανήματα,και τα πεδία υλικούΧρησιμοποιούνται ως δομικά συστατικά και συνδετικά σε διάφορες εφαρμογές μηχανικής, συμπεριλαμβανομένων των δομών, των γεφυρών, των πύργων μετάδοσης, των μηχανημάτων ανύψωσης, των βιομηχανικών φούρνων, των πύργων αντίδρασης,Φάροι δοχείων, και τα ράφια των αποθηκών.
Εμπόριο και παράδοση
| Εμπορικοί όροι | FOB, CIF |
| Λιμένας φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την παραλαβή της επιβεβαίωσης της προκαταβολής |
| Αναφορές ποιότητας | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικής απόδοσης |
Ανταγωνιστικά πλεονεκτήματα
- Ηγετικός κατασκευαστής και εξαγωγέας προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα
- Τυποποιημένη ποιότητα υλικού με εξαιρετικό φινίρισμα
- Βέλτιστη αντοχή και μακρά διάρκεια ζωής
- Υψηλότερη αντοχή στη διάβρωση
- Ανταγωνιστικές τιμές με αξιόπιστες υπηρεσίες
Εικόνες προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

