All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ polished surface c channel bar ] match 247 Products.
Customized 201 304 Grade Bright Surface Stainless Steel Hexagon Bar S6-S65mm Size
| Surface Treatment: | Bright |
|---|---|
| Size Range: | S6-S65mm |
| Standard Length: | 4M |
Bright Surface Stainless Steel Hexagon Bar in S6-S65mm Size with 201 304 316 Grades SS Hexagonal Rod
| Surface Treatment: | Bright |
|---|---|
| Size Range: | S6-S65mm |
| Length: | 4M |
Manufacturer Direct Sell ASTM 201 304 316L Stainless Steel Hex Bar with Bright Surface and S6-S65mm Size
| Surface Treatment: | Bright |
|---|---|
| Specification Range: | S4-S70 |
| Diameter Range: | S6-S65mm |
Bright Surface Cold Drawn Stainless Steel Hexagon Bar in S6-S65mm Size for Industrial Applications
| Surface Treatment: | Bright |
|---|---|
| Specification Range: | S4-S70 |
| Diameter Range: | S6-S65mm |
316L Stainless Steel Hexagon Bar with Bright Surface and S6-S65mm Size for Construction
| Surface Treatment: | Bright |
|---|---|
| Size Range: | S6-S65mm |
| Standard Length: | 4M |
Bright Surface Stainless Steel Hexagon Bar ASTM A276 Standard in S6-S65mm Size
| Surface Treatment: | Bright |
|---|---|
| Size Range: | S6-S65mm |
| Standard Length: | 4M |
Bright Surface Cold Drawn Stainless Steel Hexagon Bar in S6-S65mm Size for Industrial Applications
| Surface Treatment: | Bright |
|---|---|
| Size Range: | S6-S65mm |
| Length: | 4M |
ASTM A276/A276M Stainless Steel Round Bar with Diameter 10-120mm and 6m Length
| Shape: | Round |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled |
| Surface Treatment: | Bright |
Round 201 304 316 Stainless Steel Bar Stainless Steel Hexagon Bar
| Products: | Stainless Steel Hexagonal Bar |
|---|---|
| Grade: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Length: | 3m ,4m ,6m Or Custom As Request |
Bright Anneal SS303 Stainless Steel Round Bar Diameter 3 - 60.0mm UNS S30300
| Shape: | Round |
|---|---|
| Standard: | ASTM EN GB JIS |
| Grade: | 201 303 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

