Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Υψηλή σκληρότητα SUS420J2 Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα / SS Rod EN1.4028 / X20Cr13 κράμα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Επεξεργασία με στρογγυλή μπάρα SUS347 με τεχνική ψυχρής έλασης και φωτεινή επεξεργασία επιφάνειας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | SUS347 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
ASTM B729 Σύνθετο 20 Ni-Cr-Mo βάση Σύνθετο ατσάλινα σωλήνες χωρίς συγκόλληση UNS N08020 Σωλήνες
| Προϊόντα: | Ν08020 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Σύνθετο 20 (UNS N08020) |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Αξία 201 304 430 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα αριθ. 4 Τελική επιφάνεια για την επιφάνεια διακόσμησης
| Προϊόντα: | Hairline φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201 304 316L 430. κλπ. |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Τετραγωνικός σωλήνας 201 σωλήνων SS/σωλήνων ορθογωνίων SS φωτεινή στίλβωση σωλήνων 304 SS για την υπαίθρια δομή
| Προϊόντα: | Σωλήνας Sauqre ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ 430 ανοξείδωτη επιφάνεια HL 8K BA πιάτων 2B που τελειώνει 0.38.0mm
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Τεχνική κοπή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 200Σειρά 300Σειρά 400Σειρά διπλής ανοξείδωτου χάλυβα |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
4ft * 8ft ανοξείδωτο χάλυβα Εκτυπωμένο φύλλο Πλάκα ρύζι / στρογγυλό / Ρομβοειδές σχέδιο
| Προϊόντα: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| πρότυπο: | ASTM EN JIS GB |
Πλάκα τσεκάρισμα από ανοξείδωτο χάλυβα 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm για πάτωμα
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 0.5 - 8.0 mm |
Το ανθεκτικό στη θερμότητα EN 1,4833 λουρίδων AISI μετάλλων 309S ανοξείδωτο
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |

