Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
316 SS Grade Stainless Steel Strip Coil με πάχος 2,5mm και γυαλισμένη επιφάνεια
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | ψυχρής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πάχους | 0.1 - 10.0mm |
| Εύρος πλάτους | 10-1500 mm | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Πάχος κρύου έλασης | 0.1mm3mm | Παχύ πάχος | 3.0mm10mm |
| Πλάτος ψυχρής έλασης | 5 - 1500 mm | Πλάτος θερμής έλασης | 10 - 2000 mm |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1), Φινίρισμα (HL 8K καρό) | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 30 χλστ |
| Χωρητικότητα φόρτωσης πηνίου | μέσα σε 6 τόνους | Χωρητικότητα φόρτωσης φύλλου | 1,5 - 2 τόνοι |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Πηνίο λωρίδας από ανοξείδωτο χάλυβα 316 SS,Πηνίο σχισμής SS πάχους 2,5 mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
AISI Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα Κουλούρι 316 SS Λωρίδα Κουλούρι 2.5mm
Υψηλής ποιότητας προϊόντα από ανοξείδωτο χάλυβα σε μορφή λωρίδας και κουλούρας, κατασκευασμένα σύμφωνα με διεθνή πρότυπα για βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Λωρίδες & Κουλούρες από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πάχος | Ψυχρής έλασης: 0.1mm-3mm Θερμής έλασης: 3.0mm-10mm |
| Πλάτος | Ψυχρής έλασης: 5-1500mm Θερμής έλασης: 10-2000mm |
| Υπηρεσία | Κοπή λωρίδων, Επεξεργασία επιφάνειας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1) Φινίρισμα (HL 8K Ανάγλυφο, κ.λπ.) |
| Πρότυπο | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
Κύριοι διαθέσιμοι βαθμοί
Σειρά 200: 201, 202
Σειρά 300: 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347
Σειρά 400: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444
Ειδικοί βαθμοί: duplex 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH
Κράμα νικελίου: C276, C4, Monel400, 500, 600, 625, 800, 825, κ.λπ.
Σειρά 300: 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347
Σειρά 400: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444
Ειδικοί βαθμοί: duplex 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH
Κράμα νικελίου: C276, C4, Monel400, 500, 600, 625, 800, 825, κ.λπ.
Μάρκες
TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, LISCO, JISCO
Εύρος εφαρμογής
Διακόσμηση, Βιομηχανία, Είδη κουζίνας, Κατασκευές, Ανελκυστήρας
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι ο αντιπρόσωπος των TISCO, POSCO, ESS, BAOSTEEL, JISCO, TSINGSHAN, YGJF, LISCO, HONGWANG, BENSTEEL και άλλων μεγάλων εγχώριων κατασκευαστών χάλυβα. Είμαστε επίσης ο αντιπρόσωπος στην Κίνα των ACERINOX, OUTOKUMPU, APERAM, NISSHIN, NSSC, Nippon Yakin Kogyo και άλλων γνωστών ξένων χαλυβουργείων.
Παράγουμε και πωλούμε κυρίως προϊόντα από ανοξείδωτο χάλυβα της σειράς 200, 300, 400, καθώς και κράματα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες, κράματα βάσης νικελίου, κράματα ανθεκτικά στη διάβρωση, κράματα ακριβείας, ειδικούς χάλυβες κραμάτων, κράματα βάσης κοβαλτίου, ειδικούς υπερ-αυστιανίτικους ανοξείδωτους χάλυβες, διπλής φάσης ανοξείδωτους χάλυβες, κ.λπ. Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει στρογγυλό χάλυβα, σφυρήλατα, σωλήνες χάλυβα, πλάκες χάλυβα, λωρίδες χάλυβα ακριβείας, φλάντζες, εξαρτήματα σωληνώσεων, συνδετήρες και άλλα.
Όλα τα υλικά παράγονται και ελέγχονται σε αυστηρή συμμόρφωση με τα πρότυπα ASTM/ASME (Αμερικανικό πρότυπο), GB (Κινεζικό πρότυπο), JIS (Ιαπωνικό πρότυπο) και άλλα διεθνή πρότυπα. Η εταιρεία διατηρεί μεγάλες αποθέματα στρογγυλού χάλυβα από κράματα βάσης νικελίου, κράματα υψηλής θερμοκρασίας, πλινθώματα σωλήνων, καθώς και εισαγόμενες πλάκες χάλυβα από κράματα υψηλής θερμοκρασίας και κράματα βάσης νικελίου σε διάφορες προδιαγραφές.
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε πετροχημικά, αεροδιαστημική, στρατιωτικό εξοπλισμό, μεταλλουργία σταθμών παραγωγής ενέργειας, εξοπλισμό αφαλάτωσης, μηχανήματα χημικών ινών, μηχανήματα χαρτοποιίας, φαρμακευτικό εξοπλισμό, βιομηχανία τροφίμων, θαλάσσιες μεταφορές, χημικά πλοία, μηχανήματα τροφίμων και πολλούς άλλους τομείς.
Υπηρεσίες επεξεργασίας
Φινίρισμα επιφάνειας
Καθρεπτική στίλβωση, Φινίρισμα γραμμής μαλλιών, SB, NO.4, Φινίρισμα Santi, Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα, Κάλυψη με φιλμ PVC, Τιτανένιο χρώμα, Ανάγλυφο φινίρισμα
Υπηρεσία κοπής
Κοπή με λέιζερ, Κοπή με υδροβολή, Κοπή με πλάσμα, Μηχανική κοπή, Κοπή λωρίδων
Υπηρεσία κάμψης
Πάχος εύρους κάμψης εντός 30mm
Υπηρεσία συγκόλλησης
Διαθέσιμοι όλοι οι τύποι διαδικασιών συγκόλλησης
Συσκευασία και παράδοση
Επιλογές συσκευασίας για φύλλα
- Τύπος 1: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί
- Τύπος 2: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + μεταλλική γωνία
- Τύπος 3: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + μεταλλική γωνία + κάλυμμα ξύλινων πλακών
- Τύπος 4: Ξύλινο κιβώτιο
Κάθε συσκευασία φορτώνει περίπου 1.5 - 2 τόνους
Επιλογές συσκευασίας για κουλούρες
Οι κουλούρες και οι λωρίδες φορτώνονται σε ξύλινα πλαίσια σχήματος #. Η επιφάνεια καλύπτεται με αδιάβροχο χαρτί και πλαστική μεμβράνη.
Κάθε πλαίσιο φορτώνει εντός 6 τόνων
Γκαλερί προϊόντων
Εμπορικές πληροφορίες
| MOQ | 1 τόνος |
| Όρος τιμής | FOB |
| Πληρωμή | L/C εν όψει ή 30% TT ως προκαταβολή |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής με T/T ή L/C |
| Δείγμα | Δείγματα δωρεάν, έξοδα express επιβαρύνουν τον πελάτη |
| Συσκευασία | Τυπική εξαγωγική συσκευασία με αδιάβροχο χαρτί, μεταλλική παλέτα, προστασία γωνιακής μπάρας και μεταλλική λωρίδα ή όπως απαιτείται |
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

