Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Λωρίδα ανοξείδωτου χάλυβα ψυχρής έλασης υψηλής σκληρότητας Πλάτος 10-2000mm Λωρίδα ανοξείδωτου χάλυβα
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ελατό χάλυβας ψυχρής έλασης με φωτεινή επιφάνεια και πλάτος 10-2000mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ελάσματα και ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης σε ποιότητες 201, 304, 316L, 310S, 321 με πλάτος 10-2000mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής ακρίβειας 0,1 - 3,0 mm πάχος Custom Slit Cutting Bright Surface
| Εύρος πάχους: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 6 - 1219 χλστ |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | 2Β, φωτεινό, γραμμή μαλλιών |
Επικαλυμμένοι ανοξείδωτοι χάλυβες με φωτεινή επιφάνεια και πλάτος 10-2000mm για εφαρμογές ακριβείας
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Πιάτο UNS S30908 309S 1,4833 ανοξείδωτου ASTM A240 ανθεκτικά στη θερμότητα 0.614.0mm
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 309S/1.4833/S30908 |
| Πάχος: | 0.4 - 16.0mm |
ASTM SA790 Duplex 32750 (2507) Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | Ατσάλι ατσάλι 2507 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
SA276 AISI430F Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα / φωτεινό άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
EN 2.4660 Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 254SMO |
| Δάχος: | 0.630.0mm |
317L φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 2B NO.1 Επιφάνεια 0,6 - 30,0 mm με 4ft * 8ft και 5ft * 20ft
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 317L / S31703 |
| Πάχος: | 0.6 - 30.0mm |

