Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Διπλό 2205 / S31803 / 1.4462 Ατσάλινο σωλήνα Αντίσταση στη διάβρωση SS σωλήνα σωλήνα
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 2205 / S31803 / S32205 / 1.4662 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
X3CrNiMoN27-5-2 / EN 1.4460 Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI329 Στερεό διάλυμα
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Κατηγορία 444 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,5-3,0 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
321 / UNS S32100 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 321 / 1.4541 |
| Δάχος: | 3.0 - 80.0mm |
Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα Super Alloy 654SMO Λουστραρισμένη Φωτεινή Διάμετρος 5 - 200mm Πρότυπο ASTM EN DIN
| Όνομα προϊόντων: | 654smo ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A312 TP316L με ψυχρή έλξη και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Υψηλής ποιότητας σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 316L σωλήνας SS με τεχνική ψυχρής έλξης και γυαλισμένη επιφάνεια
| Βαθμός υλικού: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
Μικρός Σωλήνας από Ανοξείδωτο Ατσάλι 316L Χωρίς Συγκόλληση με Ψυχρή Έλξη και Γυαλισμένη Επιφάνεια για Αντοχή στη Διάβρωση
| Βαθμός υλικού: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
Σωλήνας από ανοξείδωτο ατσάλι 316L Ψυχρής Έλξης Γυαλισμένη Επιφάνεια OD 6-630mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
Τρίχωμα από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα που σχηματίστηκε με ψυχρή έλαση με φωτεινή επιφάνεια και πλάτος 10-2000 mm
| Εύρος πάχους: | 0.1 - 8.0 mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |

