Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Ανοξείδωτο ατσάλι ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια, πλάτους 10-1800mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
ASTM A240 SS316L Τρίχωμα ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
409L ταινία περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα - Ψυχρά τυλιγμένη, ανθεκτική στη διάβρωση με γυαλισμένη επιφάνεια για διακοσμητική κατασκευή
| Αριθμό μοντέλου: | 409L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με φινίρισμα 2B BA σε πλάτους 1000 mm 1219 mm 1500 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Αριθ. 4 Χοντρή επιφάνεια HL 201 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χερσαία έλικα με πλάτος 30-1240 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Κρύο έλασμα SUS409L 409L από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια για εφαρμογές ανθεκτικές στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 409 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ψυχρής έλασης SUH409L ανοξείδωτο χαλύβδινο πηνίο λωρίδα με γυαλισμένη επιφάνεια και προδιαγραφή 1220*2440mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 409L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Υψηλής ποιότητας TISCO ψυχρά έλαση περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα και ταινία με 2B BA HL Τελική επεξεργασία 0,1 - 3,0 mm πάχος
| Εύρος πάχους: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
0.25-3mm 430 Cold Rolled Stainless Steel Coil με επιφάνεια 8K Polished
| Εύρος πάχους: | 0.253mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 51500mm |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
AISI 304L 316L 310S Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα με αριθμό 4 Τελείωση και πλάτος 10-1800mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L 316L 310S |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

