Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
Αυστενιτικό κράμα νικελίου-σιδήρου-χρωμίου UNS N08020 Σύνθεση 20 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα / ράβδος από σύνθεση νικελίου
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | κράμα 20 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Monel 400 Alloy Bar με τεχνική ψυχρής έλξης και φωτεινή επεξεργασία επιφάνειας σε OD 6-300mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Μονέλ 400 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
Κρύο έλασμα 45# 50# 65mn Ck67 Ck67 Ck70
| Προϊόντα: | λουρίδα χάλυβα άνοιξη |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3 - 3,0 mm |
| Διάμετρο: | 1000 mm 1250 mm ή κατόπιν αιτήματος |
Σύνθετο 926 UNS N08926 Ζεστά κυλούμενα αδιάβροχα σωλήνες από κράμα νικελίου / EN 1.4529 Σύνθετο σωλήνα
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | EN 1.4529 / UNS N08926 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
Hastelloy C276 Φωτεινή Ράβδος Υψηλής Αντοχής στη Διάβρωση Γυαλισμένη Επιφάνεια για Χημική Επεξεργασία και Θαλάσσιες Εφαρμογές
| Προϊόντα: | Φωτεινή ράβδος Hastelloy C276 |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 5 - 350mm |
Κόψιμο λέιζερ Hastelloy C276 Nickel Alloy Plate Round Disc Alloy 276 Δαχτυλίδια
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Δάχος: | 1.0 - 20.0 mm |
Λέιζερ Κοπή Στρογγυλών, Τετράγωνων, Ειδικού Μεγέθους Φύλλων Πλάκας από Κράμα Νικελίου C276
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS N10276 / 2.4819 |
| Πάχος: | 30,0 - 50,0 mm |
DN10-DN400 άνευ ραφής σωλήνας μετάλλων
| Προϊόντα: | Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | DN10 - DN600 |
| Πάχος: | 1.0 - 50.0mm |
ΑISI304 AISI316L AISI2205 SS Πίνακα ελέγχου
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Πάχος: | 0.5 - 8.0 mm |
EN 2.4856 / κράμα 625 φύλλο από κράμα νικελίου 2B NO 4 HL BA Τελική επεξεργασία 0,4 - 3,0 mm πάχος Ψυχρά
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ακατέργαστο 625 |
| Δάχος: | 0.5 - 30.0mm |

