Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
ASME SA240 2000mm πλάτος κράμα 321 ανθεκτική στη θερμότητα πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα S32168
| Αριθμό μοντέλου: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα JIS G4305 SUS444 με πάχος 0,5 - 3,0 mm για εφαρμογές δεξαμενών νερού
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Προσαρμοσμένη ταινία SA240 SS 304L από ανοξείδωτο χάλυβα 2 mm 0,25 mm παχιά μη μαγνητική ταινία
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
316L Stainless Steel Coil Strip 10mm Width for Medical Devices with SGS Approval
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Hastelloy C276 Στρογγυλή μπάρα UNS N10276 Προσαρμοσμένη κοπή οποιουδήποτε μήκους Διαμέτρου 10 - 300 mm
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
ASTM EN DIN GB Standard Nickel Alloy Round Bar Cold Drawn, Hot Rolled and Forged Bars
| Προϊόντα: | Κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 600 625 718 800 926 C276 C22 M400 K500.λπ |
| Διάμετρος: | 3 - 350 mm |
νικελικό κράμα πλάκας ασβεστίου 600 601 625 X-750 718 825 Monel 500 K500 400 C276 C22 στρογγυλή μπάρα/κόμβος ασβεστίου 718
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Άλλες χημικές ουσίες |
| Δάχος: | 0.4 - 80 mm |
Φωτεινή ράβδος Hastelloy C276 διαμέτρου 6-300mm Πρότυπο ASTM EN
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | c276 |
| Διάμετρος: | 6 - 350mm |
EN 10204-3.1 Πιστοποιητικό Hastelloy C276 στρογγυλή ράβδος / ράβδος ράβδων από κράμα νικελίου με μικρή MOQ
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
Χημική Χώρος Εφαρμογή Νικέλιο κράμα C276 Στρογγυλή μπάρα / φωτεινή διάμετρος άξονα 6 - 300mm Custom Cuttiing σε μήκος
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | c276 |
| Διάμετρος: | 6 - 350mm |

