Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
EN χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα 1,5414
| Προϊόντα: | Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | DN10 - DN600 |
| Πάχος: | 1.0 - 50.0mm |
EN BS DIN 42CrMo4 / 42CrMo Alloy Steel Plate Προσαρμοσμένη κοπή οποιουδήποτε μεγέθους κατά αίτηση
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα χάλυβα 42CrMo4 |
|---|---|
| Δάχος: | 10.0 - 200.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
Durable Monel 400 Round Steel Excellent Resistance to Acids & Saline Environments, Customizable Sizes, ASTM B165 Compliant
| Προϊόντα: | Μονέλ 400 στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Μονέλ 400 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Ζυγισμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Αλουμίνιο Χαλκό Στρογγυλό τετράγωνο Στρώσεις Έκταγωνική τρύπα Διακοσμητική διάτρηση Στάμπωση Μεταλλικό φύλλο πλέγμα
| Προϊόντα: | Πυρήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| Διάμετρος τρύπας: | 1.0 - 20.0 mm |
Ανθεκτική στη θερμότητα ανοξείδωτη Ι ακτίνα 310S που ενώνεται στενά για τη δομή λεβήτων
| Όνομα προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
Μπάρα Inconel 625 UNS N06625 σε μέγεθος 5/8-14" για Παραγωγή Ενέργειας Συμβατή με ASTM B446
| Αριθμό μοντέλου: | 625 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
UNS N06625 Inconel 625 Bar, 5/8-14" Size, Power Generation; complies with ASTM B446
| Προϊόντα: | Inconel 625 στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Βαθμός: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Πλάκα χαλκού CU-ETP C11000 Πλάκα πλάκας Δυνατότητα 3,0 - 40,0 mm
| Προϊόντα: | Χάρτης πλάκας χαλκού/Κοντάστρα χαλκού |
|---|---|
| Υλικό: | Καθαρό χαλκό |
| Δάχος: | 3.0 - 40.0mm |
H9 ανοχή 304 350mm φωτεινός γυαλισμένος ανοξείδωτος φραγμός
| Μορφή: | Επίπεδος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |

