Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
Inconel 625/UNS N06625 Χωρίς ραφές σωλήνες από κράμα νικελίου DN6-DN400 μήκος 6m σε απόθεμα
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
GH2132 Στραβός από σίδηρο κράματος υψηλής θερμοκρασίας στρογγυλή ράβδος ράβδος κράματος βάσης νικελίου ανθεκτική στη θερμότητα
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | GH2132 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
Χαστέλλοι C276 / UNS N10276 Στρογγυλή ράβδος Προσαρμοσμένη κοπή οποιουδήποτε μήκους Διαμέτρου 6 - 300 mm
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
Τρίχωμα από ψυχρά κυλίνδρους χάλυβα ASTM Standard με πάχος 0,1 - 10,0 mm και γυαλισμένη επιφάνεια για διακόσμηση
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Φωτεινός ανοπτήστε τον τραβηγμένο στο κρύο φωτεινό φραγμό 304 316L 2205 2507 321 cold-rolled
| Μορφή: | επίπεδος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
GCr15 Σύνθετο χάλυβα πλάκα ρουλεμάνιο χάλυβα UNS S52100 πάχος 6.0 - 80.0mm Custom Cutting
| Προϊόντα: | Πλάκα από χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 6.0 - 80.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
AISI4140 42CrMo4 Scm440 πλάκα από κράμα χάλυβα πάχος 10 - 160,0 mm
| Προϊόντα: | πλάκα από κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 3.0 - 200.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
Τεχνική κοπή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 200Σειρά 300Σειρά 400Σειρά διπλής ανοξείδωτου χάλυβα |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Alloy 660 / UNS S66286 / A286 Alloy With Superior Strength and Corrosion Resistance for Industrial
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
31803 32750 32760 2304 2520 F55 253mA Διπλής Χάλυβας Χωρίς Σύνδεση Πύλη ASTM A789 Πρότυπο
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 309s 310S 316L 317L 321 347 2205 2507 904L κλπ. |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |

