Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
Χάλυβα 4340 με υψηλή αντοχή στη τράβηξη
| Βαθμός υλικού: | sae4340 |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | 6-630 χλστ |
| Διάμετρος στρογγυλής ράβδου: | 16-600 mm |
Χαστέλλοι C276 Πλάκα Δυνατότητα 3,0 - 50,0 mm Χαστέλλοι N10276
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Uns n10276 |
| Πάχος: | 30,0 - 50,0 mm |
Το EN 10204-3.1 πιστοποιητικό Inconel 600 πάχος πιάτων & φύλλων κραμάτων νικελίου 0,4 - 30.0mm καυτά - κύλησε ελασματοποιημένο εν ψυχρώ
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Inconel 600 |
| Πάχος: | 0.5 - 30.0mm |
Σφυρήλατη στρογγυλή ράβδος Hastelloy C276 Διάμετρος 140 - 350mm Προσαρμοσμένο κόψιμο σε οποιοδήποτε μήκος Κράμα C276 Ράβδος
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | c276 |
| Διάμετρος: | 6 - 350mm |
Μπάρα Στρογγυλή από Κράμα Νικελίου Hastelloy C276 με Κοπή Κατά Παραγγελία σε Μήκος με Πιστοποιητικό EN 10204-3.1 και Αντοχή στη Διάβρωση
| Διάμετρος: | 5 - 300 mm |
|---|---|
| Μήκος: | Μέσα σε 6m/PC |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
AISI304 Πατρίνα ρυζιού Αντιστρέψιμη πλάκα ελέγχου από ανοξείδωτο 2.0 - 8.0 mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Ζεστά έλασης SA276 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα / ράβδος καναλιού / ράβδος γωνίας / ράβδος H SS
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
EN DIN JIS GB ASTM Standard Stainless Steel Bar σε μήκος 6m SS Διάδρομος δομοστοιχίας / γωνιακές ράβδους
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
4ft*8ft 5ft*20ft Ζεστό τυλιγμένο Ψυχρό τυλιγμένο Ss Πλάκα Ελέγχου για Αντιστροφή Υπογείου
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 0.5 - 8.0 mm |
Δομή Εφαρμογή 201 304 316L 310S 321 2205 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα Διάδρομος / Γωνία / επίπεδες ράβδοι
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

