Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Πλάκα από κράμα χάλυβα, χαμηλή AS 4140/4130/ 8620 Πλάκα από χρωμολυκό φύλλο
| Προϊόντα: | πλάκα από κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 3.0 - 200.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
12Cr1MoV Χάλυβα πλάκα Custom Κόψιμο οποιοδήποτε μέγεθος Κόψιμο λέιζερ, Κόψιμο πλάσματος
| Προϊόντα: | Πλάκα από χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 3.0 - 200.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή χρησιμοποιείται για την παραγωγή χάλυβα.
| Προϊόντα: | Πλάκα από χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 6.0 - 80.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
12Cr1MoV Σφραγίδα από κράμα χάλυβα πάχος 3,0 - 150 mm για δοχεία υπό πίεση Εφαρμογή
| Προϊόντα: | Πλάκα από χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 3.0 - 200.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
12Cr1MoV Πλάκες και φύλλα από κράμα χάλυβα Υπό πίεση σκάφος Πλάκα χάλυβα SA387 P11
| Προϊόντα: | Πλάκα από χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 3.0 - 200.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
ASTM B333 Κράμα Νικελίου Hastelloy Υψηλής Αντοχής Ανθεκτικό στη Διάβρωση Πλάκα
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Συγκολλημένος σωλήνας από γαλβανισμένο χάλυβα εν θερμώ για πάχος δομής 0,4 - 4,5 mm για εφαρμογή κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από γλαβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | OD10 - 219mm |
| Επίστρωμα: | Ψευδάργυρος 40- 270g/m2 |
Πλάκα C276 Hastelloy θερμής έλασης - Ανθεκτικό στη διάβρωση φύλλο από κράμα νικελίου υψηλής θερμοκρασίας
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Αξία 201 304 430 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα αριθ. 4 Τελική επιφάνεια για την επιφάνεια διακόσμησης
| Προϊόντα: | Hairline φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201 304 316L 430. κλπ. |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
AISI201 AISI304 AISI316L AISI2205 Ατσάλινη πλακέτα με τετράγωνα πάχος 0,5 - 8,0 mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 0.5 - 8.0 mm |

