Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 213 προϊόντα.
C11000 Χάλκινη επίπεδη ράβδος T2 Κόκκινη επίπεδη λωρίδα χάλκινης JIS C1100 για δομή
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Κεφάλαιο 2 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
Σύνθετο 23MnNiMoCr54 Στρογγυλή ράβδο GB Τεχνική σιδηρουργική στρογγυλή ράβδο θερμής έλασης 10 - 300 mm Διαμέτρου
| Ονομασία των προϊόντων: | Στρογγυλή μπάρα από κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
GB Στρογγυλή ράβδο χαλκού C10100 C10200 10300 C10400 C10500 C10700 C11000 C11300 C12000
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Πρωταθλήτρια C11000 στρογγυλή μπάρα χαλκού ASTM B187 πρότυπο, στερεό κράμα χαλκού 110 ράβδος, έτοιμη για αποθήκευση
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρός φραγμός χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Μήκος: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Χωρίς οξυγόνο υψηλής αγωγιμότητας χαλκό 0.1 - 2.5 mm Wire Coil Pure Copper Alloy
| Προϊόντα: | καλώδιο χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0.1 - 8.0 mm |
| Επιφάνεια: | Χάλκινο χαλκό |
Υψηλής καθαρότητας C11000 Ηλεκτρολυτική σκληρή πίσσα (ETP) Χαλκό ράβδος Συμμορφούμενη με την ASTM B187
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρός φραγμός χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Μήκος: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Τ2 /C11000 /C110 Στρογγυλή ράβδο χαλκού 99,90% Καθαρό χαλκό θερμά έλασης Βιομηχανική εφαρμογή
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρός φραγμός χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Μήκος: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Χωρίς οξυγόνο Χαλκός C10100 / C101 Χαλκός Στρογγυλή ράβδος φωτεινή ράβδος Ζεστά κυλούμενα ράβδοι
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Premium Monel 400 Round Bar Heat-Resistant Nickel-Copper Alloy, Wear-Resistant, Ideal for Chemical Processing & Oil/Gas Industries
| Προϊόντα: | Μονέλ 400 στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Μονέλ 400 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
CU EPT στρογγυλή ράβδο χαλκού 99,99% καθαρή προσαρμοσμένη C110
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |

