Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Ασύρματα σωλήνες Inconel 625 Ανθεκτικοί στην διάβρωση σε υψηλές θερμοκρασίες σωλήνες από κράμα νικελίου
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN300 |
Σύνθετο 321 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Λέιζερ κόψιμο στρογγυλό τετράγωνο με τρύπες πάχος 10 mm πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO κλπ. |
| Πάχος: | 0.6 - 30.0mm |
Λάμψη φωτεινής επιφάνειας από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη μπάρα ASTM A276 Standard σε μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
ASTM SA790 Duplex 32750 (2507) Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | Ατσάλι ατσάλι 2507 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Δομή πλάκας από κράμα χάλυβα AISI4140 Φύλλα από χάλυβα άνθρακα 42CrMo / 42CrMo4 ASTM GB EN Standard
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα χάλυβα AISI4140 |
|---|---|
| Δάχος: | 4.0 - 150.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
Φωτεινό αναψυγμένο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα AP BA EP TP316L SS σωλήνα ακριβείας
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
ASTM A240 348 348H Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 1250 mm 1500 mm πλάτος
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO 630 .etc |
| Thickness: | 1.0 - 80.0mm |
Ψυχρά ελκυστήρα ASTM 201 304 316L από ανοξείδωτο χάλυβα εξαγωνική μπάρα με φωτεινή επιφάνεια για δομικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Ανθεκτική στη θερμότητα ψυχρής έλασης Incoloy 800H στρογγυλή ράβδος ASTM EN DIN GB Standard UNS N08810
| Αριθμό μοντέλου: | 800h |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

