Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Ανθεκτικός στη θερμότητα σωλήνας σωλήνων 20/2,4660/UNS N08020 κραμάτων νικελίου
| Προϊόντα: | Σωλήνας κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS NO8020 |
| Διάμετρος: | OD6 - 1020mm |
ASTM SA312 SA213 Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα / Στρογγυλό σχήμα Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα σε μήκος 5,8m 6m
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | TP316L |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Άλλες ουσίες που χρησιμοποιούνται για την παρασκευή των προϊόντων που περιέχουν αζώτα
| Προϊόντα: | Νικελικές μπάρες |
|---|---|
| Αξία: | Εθνική Εθνική Σημείωση N02201 / κράμα 201 |
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
ASTM A312 AISI316L / TP316L 316L Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα Σωλήνες στενών SS για χημικά
| Προϊόντα: | σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A269 κλάσης 316L
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
Νικελικό κράμα 625 Seamless Tube Υψηλότερη αντοχή στην οξείδωση
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN300 |
ASTM EN DIN GB Standard UNS N06625 / Alloy 625 Round Bar Black Bar and Bright Bars
| Προϊόντα: | Inconel 625 στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Βαθμός: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
UNS N08810 Στρογγυλές ράβδοι ASTM EN DIN GB Standard Incoloy 800H θερμοανθεκτικό ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Τετράγωνος Στρογγυλός Κύκλος Hastelloy C276 UNS N10276 Σφίξιμο κράματος 1,0 - 25,0 mm Για χημικά
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | χαστέλλιο C276 |
| Δάχος: | 1.0 - 20.0 mm |
UNS N07718 / Σωλήνες από κράμα 718 επιφάνειας ακατέργαστη
| Products: | Nickel alloy Pipe |
|---|---|
| Αξία: | inconel 718 |
| Diameter: | DN10 - DN300 |

