Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
17-4ph Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα Χωρίς συγκόλληση σωλήνας AISI 630 Στερεό διάλυμα SS σωλήνας
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 17-4PH |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
EN 2.4819 / Hastelloy C276 Σωλήνες / Σωλήνες ERW / Σωλήνες χωρίς συγκόλληση UNS N10276
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN300 |
904L Ατσάλινος Χάλυβας Χωρίς Σύνδεση σωλήνα.
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 904l |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
TP304 Χάλυβα από ανοξείδωτο εξαγωνικό σωλήνα S14 - S70mm σε μήκος 6m
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
UNS N06625 Χωρίς ραφές σωλήνες αεροδιαστημικής χημικής, θαλάσσιας κλάσης
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN300 |
Hastelloy C276 φύλλα και πλάκες Custom Laser Cutting οποιουδήποτε μεγέθους ASTM B575 κράμα 2.4819
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS N10276 / 2.4819 |
| Πάχος: | 30,0 - 50,0 mm |
ASTM EN DIN JIS GB Standard Alloy 321F Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα / φωτεινές πολωνικές ράβδοι SS ράβδος
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 321F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
SS316L χωρίς συγκόλληση σωλήνας ASTM EN DIN JIS 40mm σωλήνων ανοξείδωτου κοίλος
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Ανοξείδωτο DN400 SS316L γύρω από το άνευ ραφής AISI316L μήκος 6m 3000mm σωλήνων σωλήνων
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Υψηλή αντιδιαβρωτική λήξη λοξοτμήσεων τελών σωλήνων 310S σωλήνων 904L SS ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |

