Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
Φωτεινή επιφάνεια εξαγωνική μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα σε S6-S65mm Μέγεθος με πρότυπο JIS ASTM DIN
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Ενωμένοι στενά ανοξείδωτο σωλήνες 316LN 1,4429 UNS S31653
| Προϊόντα: | χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 316Ti 316ln 321317L 2205 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
ανοξείδωτο 6m 304L γύρω από το φραγμό ASTM A276 316L 310S 321
| Μορφή: | Κύκλος |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
EN DIN άνευ ραφής σωλήνας Inconel 718 το EN 2,4668 OD6 σωλήνων κραμάτων νικελίου ASTM - 219mm
| Προϊόντα: | Σωλήνας κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS N07718 / Inconel 718 / 2.4668 |
| Διάμετρος: | OD6 - 1020mm |
Ακατέργαστο κράμα 718 Στρογγυλές ράβδοι ASTM B637 UNS N07718 Φωτεινή ράβδος Μαύρη ράβδος
| Products: | Nickel alloy bars |
|---|---|
| Grade: | Inconel 718 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
Καθαρή ράβδος νικελίου ASTM No2200 Ni200 Ni201 Νικελίου στρογγυλή ράβδος ASTM EN Standard
| Προϊόντα: | Φραγμός νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | N4 N6 Ni200 Ni201 |
| Διάμετρος: | 4 - 300 mm |
Inconel 625 Χωρίς ραφές σωλήνας πίεσης Εξαιρετική αντοχή στην κόπωση
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN300 |
99.99% καθαρός χάλκινος στρογγυλός πήχης κατά παραγγελία C110 χάλκινος ράβδος προτύπου ASTM
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Κράμα: | Μη κράμα |
| Χρώμα: | Κόκκινος |
Ανοξείδωτο ASTM A276 310S 347 γύρω από τη διάμετρο φραγμών κοπή 5 - 350mm Custon
| Μορφή: | Κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Σωλήνας 1,4541/321 σωλήνων ανοξείδωτου DIN ανθεκτικό στη θερμότητα DN6 για το βιομηχανικό αέριο
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |

