Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
UNS N08926 / 1.4529 / Σύνθετο 926 Χωρίς συγκόλληση Νικέλιο Σύνθετο σωλήνα σε μήκος 6m
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | EN 1.4529 / UNS N08926 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
OF-CU C10200 / 102 / 2.0040 ASTM DIN Standard Copper Plate Sheet EN 10204-3.1
| Products: | Copper flta bar |
|---|---|
| Grade: | C10200 |
| Standard: | ASTM GB EN DIN JIS |
Χάλυβας ASTM A322 SAE4140 γύρω από το φραγμό καυτό - κυλημένος βαθμός 4140
| Όνομα προϊόντων: | Χάλυβας κραμάτων γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m |
Υψηλή σκληρότητα 630 χωρίς συγκόλληση σωλήνας DN10 ανοξείδωτου - κοίλος σωλήνας DN300 17-4PH
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L 17-4PH.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Αδιάβροχο σωλήνα από χάλυβα από νικέλιο / υπερ-αυστενικό σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ενσωματωμένο χάλυβα 800 / 800H |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
Μονέλ 400 πλάκα φύλλου από κράμα UNS N04400 κράμα νικελίου ASTM B127
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Μονέλ 400 |
| Δάχος: | 1.0 - 20.0 mm |
ASTM Standard C11000 Copper Flat Bar EN 10204-3.1 Πιστοποιημένη Επίπεδη Πλάκα Χαλκού
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C11000 |
|---|---|
| Σχήμα: | πλάκα |
| Κράμα: | Μη κράμα |
C10100 ASTM Πρότυπο Χάλκινο Επίπεδο Μπάρα σε Μήκος 6μ για Εφαρμογές Υψηλής Αγωγιμότητας
| Βαθμός χαλκού: | C10100 |
|---|---|
| Σχήμα: | πλάκα |
| Τύπος κράματος: | Μη κράμα |
Ανοξείδωτο μήκος σωλήνων σωλήνων Aisi 316L 6 - 12m άνευ ραφής ενωμένο στενά DN10
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Υψηλός σκληρύντε το ανοξείδωτο γύρω από σφυρηλατημένο το σωλήνας σωλήνα φωτεινό γυαλισμένο SS 2205 SCH10
| Προϊόντα: | ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L 17-4PH.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |

