Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 316l grade ss hexagonal rod ] αγώνας 76 προϊόντα.
321 Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρά κυλούμενα φωτεινά στρώματα επιφάνειας με OD 6-630mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 303 υψηλής αντοχής, γυαλισμένη φωτεινά, ράβδοι SS κράμα 303, 303F
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 303 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 416 – Ψυχρής επεξεργασίας, Μαγνητική, Ιδανική για Βαλβίδες & Άξονες
| Όνομα προϊόντων: | 416 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Εξάγωνη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα SS 304 316 με φωτεινή επιφάνεια και εύρος μεγέθους S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Πρότυπο: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Υψηλή σκληρότητα 17-7PH / S17700 Άρμα από ανοξείδωτο χάλυβα Στερεά διάλυμα SS Άρμα ζεστά ελατημένο και σφυρηλατημένο ράβδος
| Όνομα προϊόντων: | 17-7PH ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
ASTM EN DIN JIS GB Standard Alloy 321F Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα / φωτεινές πολωνικές ράβδοι SS ράβδος
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 321F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
17-7 PH Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα ∆ανθεκτικό στη διάβρωση, θερμικά επεξεργαζόμενο κράμα για μηχανική ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | 17-7PH ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Hot Rolled & Forged Duplex 2205 Stainless Steel Round Bar Solid Solution Finishing SS Bar
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
304 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη μπάρα με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Καυτός - κυλημένος φραγμός ASTM A276 γωνίας SS 316L φραγμών γωνίας ανοξείδωτου 6m 316L
| Προϊόντα: | γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 30*30-200-200 |
| Μήκος: | 6m |

