Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 316l grade ss hexagonal rod ] αγώνας 76 προϊόντα.
6mm Διαμέτρου 316L Ατσάλι Ατσάλι Hexagon Bar ASTM A582 Standard SS Hexagonal Rod
| Διάμετρος: | S6-S65mm |
|---|---|
| Μήκος: | 4 Μ |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | Φωτεινό, με γραμμή μαλλιών |
Εξάγωνη Ράβδος από Ανοξείδωτο Ατσάλι με Λαμπερή Επιφάνεια σε Μέγεθος S6-S65mm με Βαθμούς 201 304 316 SS Εξάγωνη Ράβδος
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |
φραγμός 420 ανοξείδωτου 201 304 316L τραβηγμένη στο κρύο εξαγωνική ράβδος SS
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
Επιχρωμιωμένη ανοξείδωτη εξαγωνική ράβδος S6-S65mm ψυχρής έλασης και γυαλισμένης ανοξείδωτης εξαγωνικής ράβδου
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Στρογγυλή Ράβδος Ανοξείδωτου Χάλυβα με Λεία Επιφάνεια, Βαθμός 304 316 316L, Εξωτερική Διάμετρος 6-300mm, Ψυχρής Έλασης
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Φωτεινή επιφάνεια Ψυχρά Τραβήχτηκε Έξαγωνη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα σε S6-S65mm Μέγεθος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |
316L από ανοξείδωτο χάλυβα Έκταγωνική ράβδος με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm για κατασκευές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα 316L με γυαλισμένη ράβδο φωτεινής επιφάνειας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
OD5mm - 350mm σφυρηλατημένη ράβδος φραγμών ανοξείδωτου SS καυτή - κυλημένος για τη δομή λεβήτων
| Μορφή: | Κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |

