Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 316l grade ss hexagonal rod ] αγώνας 76 προϊόντα.
F316L Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα Διαμέτρου 120-300 mm Ψυχρά τυλιγμένη φωτεινή ράβδος επιφάνειας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Μεγάλη διάμετρος 200-400mm Ψυχρά έλασης φωτεινή επιφάνεια 316L από ανοξείδωτο χάλυβα ράβδο και στρογγυλή ράβδο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
ASTM 276 Grade 304 Bright Polished Stainless Steel Round Bar Διαμέτρου 3-150 mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Baosteel 316L Στρογγυλή ράβδο από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα που έχει γυαλιστερή επιφάνεια για αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανοξείδωτος χάλυβας ποιότητας 201, φωτεινή ράβδος, θερμής έλασης, με διάμετρο 3mm - 50mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
ASTM 304 316L 420 410 Εξάγωνη Ράβδος από Ανοξείδωτο Χάλυβα Ψυχρής Έλασης με Φωτεινή Επιφάνεια για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Φωτεινή επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη ράβδος που έχει τραβηχτεί και γυαλιστεί με κρύο σε μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
ASTM A276 316 Έξαγωνη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
304 Cold Drawn Bright Stainless Steel Hexagonal Bar ASTM JIS DIN & BS Standards
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |
AISI304 Ψυχρό έλασης εξαγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φινίρισμα βολής σε μήκους 3m 4m 6m
| Βαθμός υλικού: | AISI304 |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Bright, Shot Blasting |
| Τεχνικές: | Ψυχρής έλασης, Γυάλισμα |

