Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 316l grade ss hexagonal rod ] αγώνας 76 προϊόντα.
ASTM A276 300 σειράς Αυστενίτης από ανοξείδωτο χάλυβα στρογγυλή ράβδος Διαμέτρου 10 - 350 mm
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Bright Anneal SS303 από ανοξείδωτο χάλυβα στρογγυλή διάμετρος ράβδου 3 - 60,0 mm UNS S30300
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 303 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
EN πιστοποιημένος φραγμός ανοξείδωτου 10204-3.1 γύρω από 1,4301 10300mm
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
321 Σιδηροδρομική δέσμη H / I από ανοξείδωτο χάλυβα 150*150mm 200*200mm 250*250mm 300*300mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 416 ακριβείας λείανσης, υψηλής μηχανικής κατεργασίας & αντοχής στη διάβρωση
| Όνομα προϊόντων: | 416 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Βιομηχανική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304H υψηλή περιεκτικότητα σε χρώμιο-νικέλιο ASME SA240 Προσαρμοσμένα μεγέθη
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304H / S30409 |
| Πάχος: | 3.0 - 80.0mm |

