Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 316l grade ss hexagonal rod ] αγώνας 76 προϊόντα.
Λεπτή επιφάνεια 304 από ανοξείδωτο χάλυβα στρογγυλή μπάρα με διάμετρο 3-50 mm σε μήκος 6m
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Φωτεινή επιφάνεια Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα με τεχνική ψυχρής ζωγραφικής και προδιαγραφή 0,3 - 6,0 mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
300Series Ατσάλι φωτεινή μπάρα με φωτεινή επιφάνεια και OD 6-300mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Επικεντρωμένη παραγωγή από ατσάλι
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 316Ti |
ASTM A582 416 Ανοξείδωτος Χάλυβας Bar – Βαθμός Ελεύθερης Μηχανικής για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Όνομα προϊόντων: | 416 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Super Duplex 2507 / S32750 από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινή μπάρα διάμετρος 4 - 150mm SS Άξονας προσαρμοσμένη κοπή
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι Duplex 2507 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
H9 ανοχή 304 350mm φωτεινός γυαλισμένος ανοξείδωτος φραγμός
| Μορφή: | Επίπεδος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Φραγμός 304 φωτεινή γυαλισμένη διάμετρος 3 - 60.0mm άξονων ανοξείδωτου 2507
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Φωτεινός που γυαλίζεται 304 φραγμό ανοξείδωτου/το EN 1,4301 διάμετρος άξονων 3 - 60.0mm
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
17-4PH φωτεινή υψηλή σκληρότητα ASTM EN ΜΒ JIS φραγμών ανοξείδωτου
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |

